داخلی     گزارش    
هرکس صدای فریاد مسلمانی را بشنود و به کمک او نشتابد مسلمان نیست
  یک بلاگر مهدوی : امروز مظلوم ترین مسلمانانی که با فریاد دادخواهیشان از ما کمک می طلبند مردم بی پناه فلسطین و لبنان هستند.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۵ ساعت ۰۸:۰۰
کد مطلب : 8467
هرکس صدای فریاد مسلمانی را بشنود و به کمک او نشتابد مسلمان نیست
به گزارش خبرگزاری آینده روشن بلاگر "یاس زهرا(س)" با اشاره به سخنرانی مشهور شهید مطهری درباره مظلومیت مردم فلسطین و دعوت جهان اسلام برای نابودی اسرائیل وظیفه ی امروز مسلمانان را کمک به مقاومت مردم لبنان در برابر اسرائیل غاصب می داند .

بلاگر اعتقاد دارد : کمک های مختلفی می شود کرد از جمله: شرکت مستقیم در جبهه های نبرد با اسرائیل، اعلام حمایت از طریق راهپیمایی ها بیانیه هاو ...، بالابردن اطلاعات خود و کمک به آگاه کردن دیگران در نشان دادن چهره ی کریه صهیونیسم و ...

بلاگر بهترین و راحت ترین راه کمک را در حال حاضر کمک های مالی میداند و میگوید : هرکس وظیفه
هرکس وظیفه دارد در حد توان خودش کمکی را در نظر بگیرد و هرماه تا آزادی کامل سرزمین های اشغال شده توسط اسرائیل و نابودی ۱۰۰٪ صهیونیسم، تحت هر شرایطی آن را بپردازد
دارد در حد توان خودش کمکی را در نظر بگیرد و هرماه تا آزادی کامل سرزمین های اشغال شده توسط اسرائیل و نابودی ۱۰۰٪ صهیونیسم، تحت هر شرایطی آن را بپردازد.

"یه منتظر " بلاگر"یاس زهرا(س)" در مثالی کوچک مردم کشورمان را مثال زده و میگوید : در نظر بگیرید اگر فقط مردم ایران ماهیانه به طور میانگین نفری هزار تومن کمک کنند هرماه یک کمک حدودا ۷۰ میلیون دلاری می شود.

بلاگر از همه ی مسلمانان برای این طرح دعوت میکند تا هر مسلمانی در نابودی اسرائیل نقشی ایفا کند و از همه ی وبلاگ نویسان برای اطلاع رسانی این موضوع دعوت به همکاری می نماید.

بلاگر در یکی از یاداشت هایش به طرح ختم قران برای سلامتی امام زمان (عج) اشاره میکند که سال گذشته 120 نفر از اهالی وبلاگستان این طرح را به اجرا در آوردند و امسال هم این طرح به اجرا در می اید .
بلاگر از همه ی عاشقان موعود در دنیای مجازی برای شرکت در این طرح دعوت میکند.


برای دسترسی به این وبلاگ از لینک زیر میتوانید استفاده کنید

"یاس زهرا(س)"