داخلی     خبر     سیاست
رئيس سازمان تبليغات اسلامي استان قم:
سفر مقام معظم رهبري به قم فصل جديدي از بالندگي نظام اسلامي را رقم زد
  رئيس سازمان تبليغات اسلامي استان قم گفت: سفر رهبر معظم انقلاب اسلامي به قم، فصل جديدي از بالندگي انقلاب و نظام اسلامي را رقم زد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۳ آبان ۱۳۸۹ ساعت ۱۰:۴۲
کد مطلب : 38230
سفر مقام معظم رهبري به قم فصل جديدي از بالندگي نظام اسلامي را رقم زد
به گزارش آینده روشن، حجت‌الاسلام والمسلمين عباس اسکندري امروز در گفتگو با خبرنگاران به سفر پر خير و برکت ولي امر مسلمين جهان به شهر مقدس قم اشاره کرد و اظهار داشت: سفر رهبر معظم انقلاب اسلامي به قم، شهر علم و اجتهاد و بصيرت و جهاد فصل جديدي از بالندگي انقلاب و نظام اسلامي را رقم زد. در اين سفر همه چيز بوي طراوت و تازگي، بوي خلاقيت و عظمت، بوي معنويت و در يک کلام بوي خدا مي‌دهد.

وي گفت: حضور شورانگيز همراه با شعور و موقعيت‌شناسي و بصيرت مردم قم در مراسم استقبال از مقام معظم رهبري و ديدارهاي معظم له، چشم بدخواهان را کور کرد و گرد يأس و نااميدي بر چهره ناپاکشان پاشيد. آفرين بر اين مردمي که عزت و عزتمندي را از امامان معصوم عليهم السلام و از پيشوا و مقتداي فقيدشان حضرت امام خميني(ره) به ارث برده‌اند.

اسکندري اضافه کرد: رابطه و پيوند عميقي که از اعماق وجود امت با امام و رهبري و مولاي خويش در ابراز احساسات به نمايش گذاشته شد و آن رهنمودهاي حکيمانه، هوشمندانه و بي‌بديلي که از لبان گهربار عزيز عزيزان و نور چشم صاحب الزمان(عج) رهبر حکيم و فرزانه انقلاب اسلامي صادر شد و همگان متحير از اين همه ذکاوت و هوشمندي و احاطه بر اوضاع و احوال جهان و ايران شدند و منشور جامع و کامل پيوند بين حوزه و نظام اسلامي که بي‌اغراق نقاب از چهره مکاران روزگار و بدخواهان نظام و حوزه برداشت و در صورتي که مسئولان نظام و دست اندرکاران مديريت حوزه آن را دستمايه کار خود قرار دهند موجب تحولي معقول و منطقي و بالنده در مرکز علم و اجتهاد و قيام خواهد شد.

رئيس سازمان تبليغات اسلامي استان قم با بيان اينکه حقيقتا زبان، قاصر و قلم ناتوان از بيان و نگارش اين همه لطف و زيبايي، بزرگي و عظمت و علم و آگاهي و شور و شوق و شعف است، تصريح کرد: از خداوند عاجزانه سلامتي و عزت و طول عمر رهبر عزيزمان را و بقا و دوام اين دين و نظام و انقلابمان را و عزت و اقتدار و وحدت امت افتخار آفرين و عزيزمان را از درگان خداوند سبحان مسئلت داريم.
انتهاي پيام/ن/0