داخلی     خبر     سیاست
يكی از اهداف دشمن در موضوع تحريم ها ايجاد نارضايتی است
  وزیر کشور گفت: يكی از اهداف دشمن در موضوع تحريم ها ايجاد نارضايتی است لذا مسوولان باید تلاش كنند كارآمدی نظام را نشان داده و بهره وری را بالا ببرند.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱
کد مطلب : 75374
يكی از اهداف دشمن در موضوع تحريم ها ايجاد نارضايتی است
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان بوشهر گفت: کشور در شرایط ویژه ای قرار دارد و مهم ترین مسئله ای که دشمنان روی آن مانور می دهند، برخی تنش ها و مطالبات است و برنامه دشمن، سوار شدن بر این تحرکات و نهایتا ناامید ساختن مردم است.

وی در همین زمینه افزود: یکی از اهداف دشمن در موضوع تحریم ها هم؛ ایجاد نارضایتی است لذا مسوولان باید تلاش کنند کارآمدی نظام را نشان داده و بهره وری را بالا ببرند.

رحمانی فضلی با اشاره به ضرورت تلاش برای افزایش صادرات و تولید در کشور گفت: خوشبختانه، امسال حجم صادرات نسبت به واردات مثبت بوده است.

وی با بیان اینکه در این شرایط، مهمترین مسئله وحدت و انسجام داخلی است افزود: دشمنان بجز تحریم و فشار بر مردم به صورت مستقیم در حوزه های ضد امنیتی هم علیه کشور ما سرمایه گذاری می‌کنند.

وی ادامه داد: حمایت مردم، حضور نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی و انسجام داخلی و رضایت مندی مردم، پایه امنیت است که با همکاری همه مسوولان محقق می شود.

وزیر کشور با اشاره به لوازم تحقق انسجام داخلی در استان ها گفت: جایگاه نمایندگان ولی فقیه اصلی ترین محور وحدت و انسجام است و نقش هدایت و حمایت از دستگاه ها و مدیران را دارد و در استان بوشهر آیت الله صفایی بوشهری این نقش را به خوبی ایفا کرده است به طوری که در استان بوشهر صدای عدم وحدت را نشنیدیم.

رحمانی فضلی اضافه کرد: سه پایه کار در هر استان نماینده ولی فقیه، استاندار و نمایندگان مردم در مجلس هستند که استان بوشهر در این حوزه اتحاد وانسجام خوبی داشته است.

وی تصریح کرد: از همه مدیران و مسوولان انتظار داریم در تقویت وحدت و انسجام بین اقشار مختلف کوشا باشند.