داخلی     گفتگو    
یک نماینده مجلس:
رسیدگی جدی به قضیه سوالات موهن آموزش و پرورش ضروری است
  به دنبال بالا گرفتن موج اعتراض در مجلس نسبت به طرح سئوالات موهن در آزمون سیرۀ نبوی آموزش ضمن خدمت فرهنگیان، حجت‌الاسلام زادسر گفت: آن‌چه اتفاق افتاده، ولو در مجموعه‌ای کوچک و غیر مشهور بسیار وقیح و زشت است.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
شنبه ۵ اسفند ۱۳۸۵ ساعت ۱۸:۳۲
کد مطلب : 12427
رسیدگی جدی به قضیه سوالات موهن آموزش و پرورش ضروری است
حجت الاسلام والمسلمین زادسر نماینده مردم جیرفت در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی آینده روشن گفت: طراح این سئوال یا دوستی نادان است یا دشمنی دانا که عالمانه و آگاهانه دست به چنین خیانت بزرگی زده است.

این حقوقدان مجلس افزود: البته ممکن است محتوای این سئوالات در مسائل مطرح شود، اما طرح کردن این چنین وقیحانه واقعاً غیر قابل دفاع است و به عقیدۀ ما محکوم است اما انتشار آن در سطح دنیا قطعاً مرضی خداوند نیست. ضمناً در مقاله‌ای که به دست ما رسیده شطینت سیاسی به چشم می‌خورد، با این عنوان که بعد از مطالبات معلمان گفته شده است.

زادسر با اشاره به این نکته که فکر نمی‌کنم در حال حاضر دمیدن در این شیپور مرضی خداوند باشد گفت: بنده به عنوان یک مسلمان خواهان آن هستم که مقامات مسئول خصوصاً وزارت آموزش و پرورش به این موضوع رسیدگی جدی کنند.

وی در پاین این نکته را یادآور شد که: باید بررسی و ثابت شود که کوتاهی و شیطنت از جانب چه کسی بوده، اما این‌که تحت عنوان این موضوع بیاییم کل آموزش و پرورش را تخطئه کنیم فکر نمی‌کنم کار صحیحی باشد.