داخلی     خبر     سیاست
حجت‌الاسلام آل‌هاشم:
دشمنان پس از سخنان با صلابت رهبر معظم انقلاب عقب‌نشینی کرده‌اند
  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: پس از سخنان با صلابت رهبر معظم انقلاب در روزهای اخیر، آنها عقب‌نشینی کرده‌اند به طوری که وزیر دفاع آمریکا به راه‌های دیگر مانند تحریم اشاره کرده است.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۴۳
کد مطلب : 48518
دشمنان پس از سخنان با صلابت رهبر معظم انقلاب عقب‌نشینی کرده‌اند

به گزارش آینده روشن، حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به مناسبت فرارسیدن هفته ولایت در جمع کارکنان گروه ۴۰۱ فاوا نیروی زمینی ارتش (فناوری و اطلاعات نزاجا)، تهدیدات اخیر رژیم صهیونیستی و آمریکا را نشات گرفته از ضعف و ناتوانی آنها در مقابل تحریم‌ها دانست و گفت: پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در مدت ۳۲ سال جوانان غیور و انقلابی میهن اسلامی‌مان توانستند قله‌های رفیع علم و دانش را یکی پس از دیگری فتح کنند که این مساله همواره در این مدت مانند خاری در چشم دشمنان ملت و انقلاب بوده که باعث شده آنها مستاصل شده و دست به جنگ روانی و تهدید به حمله نظامی بزنند.

وی افزود: امروزه انزوا و انفعال رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار و همراهی نکردن قدرت‌های نظامی بزرگ دنیا مانند روسیه، چین و ... موجب شده تا ضعف و ناتوانی دشمنان در مقابل ملت مسلمان و همیشه در صحنه ایران اسلامی برای تمامی ملت‌های آزاده جهان نمایان شود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: آگاهی، بصیرت و هوشیاری تمام عیار کارکنان نیروهای مسلح در کنار ملت شریف ایران و همین‌طور در راس آن رهبری حکیم و فرزانه انقلاب، امام خامنه‌ای (حفظه‌الله) عاملی بازدارنده در برابر هرگونه تهدید کور آمریکا و اسرائیل غاصب است.

آل هاشم ادامه داد: فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه‌ای (حفظه‌الله) در کلامی حکیمانه و شیوا خطاب به همه مستکرین جهان اقتدار، آگاهی، ایمان، صلابت، شجاعت و دلیرمردی‌های کارکنان نیروهای مسلح کشور را دلیلی قاطع بر واهی بودن هرگونه تهدید نظامی دانستند که نمونه بارز و شاخص آن در دوران هشت سال دفاع مقدس برای همگان ثابت شده است.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تصریح کرد: پس از سخنان با صلابت رهبر معظم انقلاب در روزهای اخیر، آنها عقب‌نشینی کرده‌اند به طوری که وزیر دفاع آمریکا به راه‌های دیگر مانند تحریم اشاره کرده است.

وی در توصیه‌ای به کارکنان نیروهای مسلح، تجهیز تک تک کارکنان در مقابل تهدیدات نرم دشمن را امری ضروری دانست و آن را عاملی پیشگیرانه در برابر حملات احتمالی عنوان کرد. 

انتهای پیام/ن/47