نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » سیاست

سردار بابایی:

عده‌ای در لباس دوست با افکار ‌مشرکانه ‌به مقابله با نظام می‌پردازند

۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷

مرجع : خبرگزاری تسنیم

آینده روشن- فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: عده‌ای در لباس دوست با افکار پریشان و مشرکانه با اهداف لیبرالی به مقابله با نظام می‌پردازند که دشمنان این جبهه بدانند همه ما پشت ولایت فقیه هستیم.

به گزارش آینده روشن، سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی پیش از ظهر امروز در همایش رسانه در گذر انقلاب در سالن  غدیر سپاه  کربلای مازندران با گرامی‌داشت 10 هزار و 400 شهید استان، اظهار داشت: امنیت و آرامش جامعه را مدیون شهدا هستیم و بدانیم اگر قرار است این انقلاب ارزشمند تداوم داشته باشد باید تا پای جان پای نظام بایستیم.

وی افزود: طبق فرمایش مقام معظم رهبری امروز وارد دو جنگ اقتصادی و جنگ رسانه‌ای شدیم که باید حواسمان به این توطئه‌های دشمنان باشد و همچنین به فرموده ایشان امروز تاثیر رسانه‌ها، تلویزیون‌ها، هنرها و این شبکه‌های عظیم اطلاع‌رسانی اینترنتی و ... از سلاح و موشک و ازبمب اتم بیشتر است.

بابایی ادامه داد: در چندین سال گذشته برخی از رسانه‌ها به صورت زنجیری از جبهه دشمن دفاع کردند که به مرور زمان جبهه انقلاب متوجه کمبود و نقص شد و امروز جبهه قوی رسانه در بین انقلابیون وجود دارد که سازمان بسیج رسانه انسجام را ایجاد کند و نقش بسیج رسانه در حقیقت فرصتی جهت گردآمدن، منسجم شدن و  تمرین برای پاسداری از انقلاب اسلامی است.

وی گفت: طبق فرموده حضرت علی (ع) با شخصیت‌ها نمی‌شود جبهه حق را شناخت بلکه دین خدا را باید با نشانه های آن  باید جبهه  حق شناخت در تاریخ هم دیدیم زبیر یار غار پیغمبر بود، اما مشکلات فراوانی برای حضرت علی(ع) و فاطمه زهرا (س) ایجاد کردند.

  
بابایی با بیان اینکه مراقب جبهه باطل باشیم ادامه داد: اصحاب رسانه با داشتن بصیرت وشناخت همه جانبه از قلم خود صیانت کنند و مراقب باشد مطلبی به خوشنودی جبهه باطل و شیاطین جهان ننویسند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران  گفت: امروز در جامعه می‌توان احساس کرد مسئولان  و نمایندگان با تصویب کدام مصوبه و قانون تلاش دارند منطبق با تفکرات جبهه حق باشد.

وی افزود: عده‌ای در لباس دوست با افکار پریشان و مشرکانه با اهداف لیبرالی به مقابله با نظام  می‌پردازند که  دشمنان این جبهه بدانند همه ما پشت ولایت فقیه هستیم و با تمام توان و پای جان از انقلاب و دستاورد نظام دفاع می‌کنیم.

در پایان از خانواده شهید هادی باغبانی تجلیل و از جشنواره ابوذر نیز رونمایی شد.

انتهای پیام/