داخلی     خبر     سیاست
نماینده ولی فقیه در سپاه خوزستان:
ارتقای معنویت و بصیرت در سپاه ضرورت غیرقابل انکاری است سياسي
  آینده روشن- نماینده ولی فقیه در سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: سپاه پاسداران حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و ارتقای معنویت ، بصیرت و روحیه جهادی در این مجموعه ضرورت غیرقابل انکاری است.
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۷
کد مطلب : 76291
ارتقای معنویت و بصیرت در سپاه ضرورت غیرقابل انکاری است سياسي
به گزارش آینده روشن حجت الاسلام عبدالرضا رستگار روز شنبه در آیین بزرگداشت هفته عقیدتی سیاسی در پادگان امام خمینی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انقلاب اسلامی زمینه‌ ساز ظهور حضرت حجت(عج) بوده و مهمترین موضوع جهان بشریت نیز معنویت گرایی با محوریت مهدویت است.

وی افزود: از آنجایی که انقلاب اسلامی موتور محرکه این مهدویت به شمار می رود و بود و نبود این انقلاب نیز به وجود مقتدر سپاه پاسداران بستگی دارد، ارتقای معنویت و بصیرت در سپاه از ضرورت ها است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ولیعصر(عج) خوزستان ادامه داد: ارتقای معنویت، بصیرت ، روحیه جهادی و ولایت مداری از رسالت‌های اصلی بخش عقیدتی سیاسی سپاه است که تاکنون در این زمینه نتایج خوبی حاصل شده است.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی تقویت باورها، اندیشه ها و بصیرت پاسداران انقلاب اسلامی بر عهده بخش عقیدتی سیاسی بوده و نیاز است که در این زمینه همچنان اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.

حجت الاسلام رستگار گفت: درحال حاضر سپاه پاسداران یکی از محبوب ترین و محسوس ترین مجموعه ها بوده و همواره در ذهن دشمنان سخت ترین دشمن به شمار می رود.
وی تصریح کرد: تقویت نیروهای سپاه بی شک یاس و ناامیدی دشمنان را روز به روز بیشتر کرده و بر اقتدار این نظام اسلامی می افزاید.

هفته عقیدتی سیاسی در سپاه از دوازدهم اردیبهشت همزمان با شهادت شهید مرتضی مطهری آغاز و تا هجدهم اردیبهشت ادامه دارد.

آیین گرامیداشت این هفته روز شنبه با حضور جمعی از مسئولان سپاه استان در پادگان امام خمینی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان برگزار شد.
انتهای پیام/ 141