داخلی     خبر     سیاست
امام جمعه مشهد:
کاهش قیمت ارز نشان داد کشور در بن بست نیست
  مشهد - امام جمعه مشهد گفت: کاهش قیمت ارز طی کمتر از ۲۴ ساعت نشان داد کشور در بن بست قرار نداشته و همکاری قوای کشور می تواند به راحتی مشکلات را حل کند.
Share/Save/Bookmark
جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۴
کد مطلب : 72123
کاهش قیمت ارز نشان داد کشور در بن بست نیست
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرنگارمهر، آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه مشهد که در بارگاه منور رضوی برگزار شد اظهارکرد: سیاست آمریکا همان سیاست بنی امیه بوده و تلاش می کنند به مردم ایران القاء کنند کار ملت ایران تمام است و این نظام به بن بست رسیده است.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی خود ترویج این تفکر را خیانت به کشور دانستند و کاهش قیمت ارز در بازه زمانی کمتر از ۲۴ ساعت که به دلیل هماهنگی قوای ۳ گانه بود نشان داد ما به بن بست نرسیده ایم و باید از آنها تشکر کنیم.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: اقدام شجاعانه سپاه در هدف قرار دادن مقر تروریست ها بسیار شجاعانه بود و این اقدام لرزه بر تن آمریکایی ها انداخت که باید از این اقدام نیز تشکر کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: ما می توانیم مشکلات خود را حل کنیم و نیاز به خارجی ها نداریم و برای ما ثابت شد با یک اقدام اساسی دولت و قوه قضائیه و حماسه شجاعانه سپاه بازار از نیز کنترل شد.

علم الهدی تصریح کرد: رزمایش روز گذشته سپاه اقتدار مردمی نظام را نشان داد و این عظمت و شکوه در راهپیمایی بزرگ اربعین تکرار خواهد شد و دلدادگان اهل بیت (ع) متحد در این مراسم باشکوه حضور خواهند یافت.

وی گفت:از مردم تقاضا می کنیم راهپیمایی اربعین را به عنوان یک حرکت ارزشمند در برنامه خود قرار دهند و گرانی و مشکلات اقتصادی نباید مردم را از شرکت در این راهپیمایی منصرف کند.

امام جمعه مشهد گفت: افراد متمول می توانند بانی خیر شده و هزینه یک یا چند زائر کم بضاعت را تقبل کرده و جوانان عاشق اباعبدالله را به مراسم عظیم اربعین اعزام کنند و از این طریق خودشان نیز در ثواب آن شریک خواهد شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری اظهارکرد: از آستان قدس رضوی نیز تشکر می کنیم که چندین ایستگاه پذیرایی را در مرز و کشور عراق برای زائران راه اندازی کرده اند تا مردم دچار مشکل نشوند.