نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » نمايه » سیاست

نسخه الکترونیکی جلد یازدهم کتاب «اندیشه سیاسی تربیتی علوی در کلمات قصار نهج البلاغه»

۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۸:۴۵

نسخه الکترونیکی جلد یازدهم کتاب «اندیشه سیاسی تربیتی علوی در کلمات قصار نهج البلاغه» به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در قالب کتابخوان همراه پژوهان منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری رسا، محمد پهلوانی، با اشاره به آماده سازی نسخه الکترونیکی جلد یازدهم کتاب «اندیشه سیاسی تربیتی علوی در کلمات قصار نهج البلاغه» اظهار داشت: نهج ‌البلاغه، اقیانوسِ موج‌خیزی است که گوهرهای فراوانی از علم و معرفت را در خود، نهفته دارد؛ از آن جمله، تربیت و سیاست است که در این کتاب، به وفور به چشم می‌خورد؛ همان چیزی که در همیشه روزگار، دو رکن مهم جامعه بشری بوده و هست.

وی گفت: مجموعه حاضر بررسی اندیشه سیاسی ـ تربیتیِ علوی در نامه‌ها و کلمات قصار نهج‌البلاغه است که به تفصیل تحلیل و نگارش شده است.

مدیر فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی به معرفی جلد یازدهم کتاب «اندیشه سیاسی تربیتی علوی در کلمات قصار نهج البلاغه» پرداخت و افزود: این کتاب نوشته آیت الله احمد بهشتی است که در مؤسسه بوستان کتاب تهیه شده و در انتشارات مؤسسه بوستان کتاب به چاپ رسیده است.

وی تصریح کرد جلد یازدهم کتاب «اندیشه سیاسی تربیتی علوی در کلمات قصار نهج البلاغه» با ۷۳۶ صفحه به زبان فارسی و به قیمت ۵۶۰۰۰۰ ریال در سال ۱۳۹۷ منتشر شده و به تازگی اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی این کتاب را به صورت کتاب الکترونیکی و در قالب کتابخوان همراه پژوهان با قابلیت اجرا در سیستم عامل اندروید و ویندوز به قیمت ۱۱۵۰۰۰ ریال منتشر کرده است.

پهلوانی خاطرنشان کرد: درباره خرید نسخه الکترونیکی این کتاب اظهار داشت: علاقه مندان برای دریافت نرم افزار این کتاب می توانند به نشانی اینترنتی کتابخوان همراه پژوهان به آدرس www.pajoohaan.ir مراجعه کرده و با خرید نسخه الکترونیکی این کتاب، از مطالب آن بهره مند شوند.