داخلی     خبر     سیاست
گام دوم بیانیه رهبری زمینه ساز انقلاب مهدوی است
  آینده روشن- فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد در آئین افتتاح گلزارشهدای شهرستان لنده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و ۱۸۰۰ شهید والامقام استان گفت:امروز به برکت خون شهدا شاهد حرکت رو به جلو کشور در حوزه‌های مختلف به رهبری، ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری هستیم.
Share/Save/Bookmark
چهارشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵
کد مطلب : 75959
گام دوم بیانیه رهبری زمینه ساز انقلاب مهدوی است
به گزارش آینده روشن فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد در آئین افتتاح گلزارشهدای شهرستان لنده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و ۱۸۰۰ شهید والامقام استان گفت:امروز به برکت خون شهدا شاهد حرکت رو به جلو کشور در حوزه‌های مختلف به رهبری، ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری هستیم.
وی افزود: برای ترویج فرهنگ مهدویت باید خوب بدانیم که شهدا هزینه است که برای زمینه سازی ظهور پرداخت کردیم.

سرهنگ پاسدار حمید خرم دل تصریح کرد: ما باید اعتقاد داشته باشیم که این انقلاب با عنایات خاصه خداوند و دست غیب الهی است که ایران اسلامی را می‌چرخاند باید خوب بدانیم که هر کدام از سربازان امریکایی پنجاه هزار دلار فقط تجهیزات حمل می‌کند، ولی بچه‌های ما با کمترین امکانات در مقابل این لشکر در بن دندان مسلح وقتی قرار می‌گیرند با تاسی از فرهنگ شهید و شهادت آنان را چنان مات و مبهوت می‌کنند که پیشرفته‌ترین شناور‌های ضد زره با سیستم‌های ناوبری فوق العاده را در جزایر فارسی دستگیر می‌کنند.

وی افزود: خلق حماسه عظیم در جزایر فارسی با تاسی به شهدا به خصوص شهید نادر مهدوی که ناو امریکایی را در دفاع مقدس با چندین راکت انداز منهدم کرد در همین جزیره تفنگداران امریکایی را به همراه یکی از مجرب‌ترین مربیان جنگ دریایی در این ماموریت دستگیر می‌کنند و ابهت و اقتدار نیرو‌های سپاه را به رخ جهانیان کشیدند.
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه بویراحمد تصریح کرد: این مردم برگزیده شدند تا زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) باشند و کسانی که در راه اعتلای انقلاب جان خود را تقدیم کردند تا امروز ما در امنیت کامل به سرببریم.

خرم دل اظهارکرد: امروز نام کوچه‌ها و خیابان‌های ما به نام شهدا نامگذاری شده است که گام اول این حرکت بودند و گام دوم انقلاب اتحاد و همدلی و کنارهم نشستن است که به واسطه همین دست‌های غیبی در هرجایی زندگی می‌کنیم قدردان خانواده شهدا باشیم باید قدر و ارزش و منزلت خانواده‌ها شهدا حفظ شود و باید خادم مردم باشیم همه مسئولان وظیفه دارند که بر این خادمی افتخار کنند.

انتهای پیام/141