داخلی     خبر     ::پژوهشکده مهدویت::
مدیر شبکه تلویزیونی ولایت:
شبکه ولایت با دلایل علمی و استدلالی به شبهات مهدویت پاسخ می دهد
  مدیر شبکه تلویزیونی ولایت در بازدید از موسسه آینده روشن بشریت، با رئیس و اعضاء هیئت علمی این موسسه دیدار کرد و به تبیین برنامه های مهدوی شبکه ولایت پرداخت.
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹
کد مطلب : 75724
شبکه ولایت با دلایل علمی و استدلالی به  شبهات مهدویت  پاسخ می دهد
به گزارش آینده روشن  سید مرتضی اسماعیلی طبا پیش از ظهر امروز در بازدید از موسسه آینده روشن با اشاره به نقش رسانه در اشاعه فرهنگ مهدویت و انتظار در جامعه، اظهار کرد: مهدویت از حساسیت خاصی برخوردار است و ما باید در پاسخگویی به شبهات بروز باشیم و بتوانیم مخاطبان را اقناع کنیم و البته در شبکه ولایت با عمق بیشتری به این موضوع پرداخته می شود.

این کارشناس ارشد رسانه گفت: شبکه ولایت تحت اشراف آیت الله العظمی مکارم شیرازی برای گسترش فرهنگ اهل بیت(ع) فعالیت می‌کند و دو برنامه گامی به سوی ظهور و انتظار سبز با موضوعات علمی و استدلالی برای جذب و ارتباط با مخاطبان در زمینه مهدویت از این شبکه پخش می‌شوند.

عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما ادامه داد: قم دارای کارشناسان درجه یک در عرصه مهدویت می باشد. استان‌های دیگر چنین پتانسیلی را ندارند و ما باید از این ظرفیت بهره ببریم.

مدیر شبکه ولایت از آمادگی این شبکه برای همکاری نزدیک با موسسه آینده روشن خبر داد و گفت:‌ شبکه ولایت باید عصاره پژوهش‌ها و فعالیت‌های انجام شده در حوزه را به دست مخاطبان خود به شکل کاربردی برساند و در این راستا، انتظار حمایت و همراهی از سوی همه موسسات تولید محور حوزه به ویژه موسسه آینده روشن را دارد.

در این بازدید حجت الاسلام و المسلمین پورسیدآقایی به تشریح فعالیت‌های موسسه آینده روشن در عرصه‌های مختلف آموزش، پژوهش و رسانه پرداخت و همچنین تولیدات رسانه‌ای این موسسه را معرفی کرد.

رئیس پژوهشکده مهدویت به تاثیر شبکه ولایت در مخاطبان خارج از ایران اشاره کرد و گفت: در ایامی که این شبکه به اجبار از روی ماهواره پخش کننده حذف شده بود، بسیاری از علما و مخاطبان این شبکه در خارج از کشور به دنبال بازگشت آن بودند و در تماس‌هایی از تاثیر این شبکه در مخاطبان محیط جغرافیایی خود خبر می‌دادند که این موفقیت بزرگی برای این شبکه به شمار می‌رود.انتهای پیام / 105