داخلی     خبر     انديشه
نهضت مردمی پوسترهای عاشورا رتبه ی برتر خلاقیت در جشنواره سراج کسب را کرد
  نهضت مردمی پوسترهای عاشورا در اولین جشنواره و نمایشگاه تشکل های مردم نهاد «سراج» در عرصه ی خلاقیت و هنر حائز رتبه ی برتر شد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۶:۴۸
کد مطلب : 48390
نهضت مردمی پوسترهای عاشورا رتبه ی برتر خلاقیت در جشنواره سراج کسب را کرد
به گزارش خبرنگار آینده روشن از مشهد، به نقل از روبط عمومی موسسه هنری مصور،  در مراسم اختتامیه جشنواره که ۱۳ آبان ماه با حضور ثمره هاشمی دستیار ارشد رئیس جمهور، داوود امینی مشاور وزیر و مدیر سازمان تشکل های مردم نهاد وزارت کشور و محمود صلاحی استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسئولین کشور و استان در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، مریم حدادی به نمایندگی از شبکه مردمی نهضت پوسترهای عاشورا لوح تقدیر و تندیس جشنواره دریافت کرد.

دبیر نهضت مردمی پوسترهای عاشورا در حاشیه اختتامیه این جشنواره گفت: این پنجمین تقدیر از این نهضت مردمی بود که حاصل تلاش همه بچه های نهضت در کل کشور اعم از طراحان، ایده پردازان، مترجمان، بانیان چاپ، توزیع کنندگان و رابطان اطلاع رسانی می باشد.


محمدرضا میری افزود: موج جدید نهضت با هدف ابلاغ پیام های ولی امر مسلمین به مخاطبین جهان اسلام به وسیله زبان گرافیک تحت عنوان "محرم بیداری" آغاز شده است.
 
گفتنی است مخاطبین در آستانه ماه محرم می توانند جهت مشارکت در این حرکت فایل پوسترهای مورد نیاز خود را از سایت نهضت به آدرس www.postermovement.ir دانلود، چاپ و توزیع نمایند.

انتهای پیام/ن/3/48