نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » ::پژوهشکده مهدویت::

صهیونیست برای ضربه به اسلام، امام حسین (ع) و مهدویت را نشانه گرفته است

۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳

مرجع : تی نیوز

آینده روشن-نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به فعالیت‌های اثربخش مدارس صدرا در تربیت دانش آموزان، گفت: صهیونیست برای ضربه به اسلام، امام حسین (ع) و مهدویت را نشانه گرفته است.

به گزارش آینده روشن-آیت الله محمدرضا ناصری یزدی ساعتی پیش در دیدار حجت الاسلام علیرضا نجیمی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان و حسینی مسئول دبیرخانه بین‌المللی یزد حسینیه ایران با وی با تاکید بر کادر سازی انقلابی در بدنه هیئات عزاداری، گفت: در خصوص کادر سازی انقلابی در هیئات، نقش هیئت امنا بسیار پررنگ است تا با این نیرو پروری بتوانند عزاداری اصیل و سنتی را به آن‌ها بیاموزند و این مسئله نسل به نسل منتقل شود.

نماینده ولی فقیه در استان یزد خاطرنشان کرد: از دیگر فعالیت‌هایی که باید در مورد هیئات انجام شود، دعوت از جوانان و نوجوانان مستعد و خوش صدا برای مداحی است.

امام جمعه یزد به تلاش‌های صهیونیست‌ها در جهت گرفتن دو بازوی قدرتمند اسلام و مسلمان، اذعان داشت: این دو بازویی که دشمنان اسلام به دنبال گرفتن آن از شیعیان به ویژه ایرانی‌ها هستند، امام حسین (ع) و مهدویت است که پایه اصلی آن را می‌توان معنویت دانست که تلاش دشمن هم دور کردن معنویت از بین شیعیان و بالأخص ایران‌ها است.

وی به فرصت بسیار عالی ماه محرم در جهت توجیه جوانان در خصوص مسائل مختلف، عنوان کرد: به لطف خدا، جوانان کشور حرف‌های منطقی را به خوبی درک می‌کنند و به ارزش‌ها ایمان دارند و محکم برای دفاع از آن‌ها ایستادگی می‌کنند.

ناصری یزدی در ادامه با اشاره به فعالیت‌های اثر بخش مدارس صدرا در استان یزد، گفت: توسعه این مدارس در استان یزد باید در دستور کار قرار گیرد زیرا تاثیرات آن در تبلیغ دین در بین دانش آموزان بسیار زیاد است.
انتهای پیام/138