نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » سیاست

بدون توجه به مهدویت برنامه های کلان کشور ابتر می ماند

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳

مرجع : خبرگزاری قرآنی ایران (ایکنا)

آینده روشن - مخبر دزفولی تاکید کرد: بدون توجه به مهدویت و مسائل مرتبط با ظهور حضرت حجت (عج)، برنامه ریزی ها ناقص و ابتر است؛ لذا در همه سیاست گذاری ها باید زمینه سازی برای ظهور حضرت مهدی (عج) لحاظ شود.


بدون توجه به مهدویت برنامه های کلان کشور ابتر می ماند
مخبر دزفولی تاکید کرد: بدون توجه به مهدویت و مسائل مرتبط با ظهور حضرت حجت (عج)، برنامه ریزی ها ناقص و ابتر است؛ لذا در همه سیاست گذاری ها باید زمینه سازی برای ظهور حضرت مهدی (عج) لحاظ شود.

به گزارش آینده روشن «محمدرضا مخبر دزفولی» در تشریح نقش مسئولان و سیاسیون در زمینه سازی برای ظهور و حرکت به سمت دولت موعود، اظهار کرد: هر کار و تلاشی که مسئولان در راستای سعادت بشریت داشته باشند و هر قدمی که برای فلاح و رستگاری انسان ها در ابعاد مادی و معنوی بردارند، زمینه ظهور حضرت حجت (عج) را بهتر فراهم می کند.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: انقلاب اسلامی در راستا زمینه سازی ظهور اقدامات بسیاری کرده است اما باید تلاش هایمان را بیشتر کنیم.

مخبردزفولی تصریح کرد: زمینه سازی ظهور نیازمند همدلی و هم افزایی است که امیدواریم با نهضت جهادی و انقلابی که باورمندان و علاقه مندان به ظهور در اقصی نقاط کشور در جهان اسلام و در سراسر کره زمین انجام می دهند، ان شاء الله شاهد ظهور حضرت(عج) به زودی زود باشیم. .

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاسخ به این سوال که رویکرد و برنامه ریزی های این شورا به عنوان یک نهاد تصمیم گیر قدرتمند فرهنگی به موضوع آموزه های مهدویت چگونه است؟ ابراز کرد: بدون توجه به منجی موعود (عج) و مسائل مرتبط با ظهور حضرت حجت (عج) برنامه ریزی ها ناقص و ابتر است بنابر این، هر برنامه ریزی که در کشور صورت می گیرد باید در راستای زمینه سازی ظهور امام زمان (عج) باشد .

وی تاکید کرد: معتقدان به این نگاه فکری در دنیا و در کشور ایران که کشوری شیعه است، از دولت گرفته تا نظام های برنامه ریزی، سیاست گذاری و همچنین در شورای عالی انقلاب فرهنگی باید برنامه ریزی ها و نقشه های خود را مبتنی بر آموزه های مهدویت و نگاه آخرالزمانی طراحی کنند.

مخبر دزفولی در پایان خاطرنشان کرد: تمرکز مسئولان در برنامه ریزی ها باید با این رویکرد باشد زیرا مهمترین وظیفه مسئولان و مردم کشور ما تحقق خواسته ها و مطالباتی است که زمینه ساز ظهور می شود لذا برنامه ریزی های کشور باید  دقیق تر باشد و با همین نگاه به سمت آینده حرکت کنیم .

انتهای پیام/141