داخلی     خبر     سیاست
باهنر در نشست جامعه اسلامی مهندسین:
مردم منتظر انتقام گیری سیستم امنیتی کشور از تروریستهای اهواز هستند
  دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: عملیات تروریستی اهواز، حادثه کوری بود که اگر سیستم امنیتی و اطلاعاتی ما به این مراسم توجه بیشتری می‌کردند شاید می شد آن را پیش بینی کرد، الان جامعه منتظر انتقام گیری سیستم امنیتی کشور است.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۷
کد مطلب : 71899
مردم منتظر انتقام گیری سیستم امنیتی کشور از تروریستهای اهواز هستند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از  خبرگزاری فارس، محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در نشست ماهیانه این حزب اظهار داشت: اهواز و حادثه تروریستی مسایل را تحت الشعاع قرار داد و نگرانی‌هایی را درمورد مسئله امنیت بوجود آورد.

وی با بیان اینکه از نظر نظامی، حادثه اهواز عملیات مهمی نبود، گفت: حادثه کوری بود که اگر سیستم امنیتی و اطلاعاتی ما به این مراسم توجه بیشتری می‌کردند شاید می شد پیش بینی کرد ولی باید حداکثر دقت را در این ماجرا بکار ببریم و می توان هم در حوزه رسانه ای و هم در شناسایی این عوامل سیلی محکمی به آنها زد چون جامعه منتظر انتقام گیری و نشان دادن ضرب شصت سیستم امنیتی کشور هستند.

وی با بیان اینکه جنگ اقتصادی وجود دارد، گفت: ظرف یکماه گذشته ثابت شده جنگ رسانه ای پرحجم‌تر کار را آغار کرده و برخی نتایج جنگ اقتصای را بزرگتر از واقعیت نشان می دهند.

باهنر تاکید کرد: حتما باید برنامه اجرایی در مورد زندگی کردن با تحریم داشته و واقعیت را همانطور که هست با مردم بیان کنیم. همچنین استراتژی خوبی را در برابر جنگ رسانه ای اتخاذ کنیم.

وی افزود: این حس بر افکار عمومی غلبه پیدا می‌کند که همه چی ول است و کسی اراده ای برای جمع کردن مسائل ندارد و هرچند یک بخشی از این مسئله رسانه‌ای است ولی مسائلی هم وجود دارد.

باهنر با اشاره به تاکید رهبر انقلاب بر عدم موازی کاری با دولت، گفت: تنها مسیر دولت است ولی این را نباید به این تعبیر کرد که منظور رهبری عدم فعالیت بخش های حکومتی است چون این برداشت درست نیست.

وی با انتقاد از ضعف دولت گفت: در چنین شرایطی سفیر چین و هند نداریم و اینها از مسایلی است که باید دولت آنها را جمع کند چون طرح ها و نقشه های جدی برای اداره کشور وجود دارد.