داخلی     گفتگو     سیاست
مسئول واحد انتظار هیئت و کانون خادم الرضا (ع) قم ،
گسترش فرهنگ انتظار سبب ناکار آمدی تهاجم های فرهنگی خواهد بود
  مسئول واحد انتظار هیئت و کانون خادم الرضا (ع) قم گفت: به یقین اگر در جامعه فرهنگ انتظار رونق بگیرد تهاجم های فرهنگی ناکار آمد خواهند بود.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۲۲
کد مطلب : 54816
گسترش فرهنگ انتظار سبب ناکار آمدی تهاجم های فرهنگی خواهد بود
حمزه صفا در حاشیه نمایشگاه دو دهه بصیرت همراه با ولایت در گفتگو با خبرنگارآینده روشن،اظهارداشت: مهدویت در اسلام به عنوان یک محور و معیار در زندگی، یکی از مهمترین راهکار ها برای مقابله با ظلم و زورگویی است. تا جایی که روحیه انتظار و منجی باوری امروز در دنیای اسلام به عنوان محرکی مهم و تاثیر گزار منجر به این بیداری اسلامی شده است. 

وی گفت: به یقین اگر در جامعه فرهنگ انتظار رونق بگیرد تهاجم های فرهنگی ناکار آمد خواهند بود.
 
مسئول واحد انتظار هیئت و کانون خادم الرضا(ع)قم تصریح کرد: از این رو نیز دشمن بیشترین هجمه ها را بر علیه فرهنگ مهدویت و تخریب باور های مهدوی به کار بسته است. 

وی بیان داشت: در چنین فضایی وظیفه دستگاه های اجرایی و مخصوصا تشکل های مردمی آن است که هم در رابطه با ظهور و منجی باوری تبلیغات مفید و موثر را انجام دهند و هم در برابر تلاش های ضد مهدوی و تهاجم فرهنگی به روشنگری و مقابله بپردازند.

وی تصریح کرد: در این راستا غرفه انتظار در نمایشگاه دو دهه فعالیت خادم الرضا(ع) در این راستا تلاش کرده گوشه ای از فعالیت های جریانات ضد مهدوی را به مخاطبان معرفی نماید. 

انتهای پیام/ن/2