داخلی     خبر     سیاست
رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور:
اگر آمریکا عذرخواهی نکند، صدمه خواهد دید
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب : 48507
اگر آمریکا عذرخواهی نکند، صدمه خواهد دید

به گزارش آینده روشن، در پی اظهارات وقیحانه مقام آمریکایی مبنی بر ترور فرماندهان سپاهف سید مسعود جزایری یک عضو ارشد نیروهای مسحل جمهوری اسلامی ایران در گفتگو با سایت انگلیسی زبان یو اس کلوز آپ اظهار داشت: عکس العمل سپاه به اقدامات تروریستی آمریکایی ها پشیمان کننده خواهد بود.

سردار جزایری گفت: جای تعجب است که بعضی مقامات آمریکایی تا این حد دارای ضعف اطلاعاتی هستند که نمی دانند هم وطنانشان دارای چه موقعیت متزلزلی در منطقه پیرامونی جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی در عین حال افزود: افکار عمومی جهانیان با این منش تروریستی هیات حاکمه آمریکا باید بیشتر آشنا شود و رسانه ها اعم از جمعی و شخصی و به خصوص شبکه گسترده اینترنتی باید کاملا فعال و نوآورانه در این زمنیه به رسالت خود عمل کند.

جزایری خطاب به همه کسانی که می توانند پیام رسان این خوی تروریستی آمریکا باشند اعلام داشت: چنانچهصاحبان رسانه ها و به خصوص وبلاگ ها به وظیفه خود به خوبی عمل کننند جهان شاهد خیزش مردمی ضد تروریستی علیه کاخ سفدی مشابه نهضت وال استریت و ناآرمی های اروپا خواهد بود.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور در پایان تاکید نمود: پیام ما به نهضت و جنبش وال استریت این است که علیه تروریسم دولتی حاکم بر کشورشان یعنی ایالات متحده آمریکا، اعتراض کنند و اجازه ندهند حاکمان شرور آنها بیش از این با آبروی این کشور بازی کنند.

انتهای پیام/ق/46

مرجع : ستاد کل نیروهای مسلح کل قوا