نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » سیاست

امام جمعه بجنورد:

مدیران برای حفظ پایه های انقلاب روحیه جهادی داشته باشند

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۹

مرجع : خبرگزاری مهر

آینده روشن - امام جمعه بجنورد گفت: مدیران و مسئولان برای حفظ پایه های انقلاب در هر زمانی روحیه جهادی داشته باشند تا کارها بیش از پیش انجام شود.

به گزارش آینده روشن حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته بجنورد، اظهار کرد: ضرورت امروز کشور ما برپایه روحیه جهادی و انقلابی است تا دشمنان نتوانند نقشه‌های شوم خود را عملی کنند.

یعقوبی افزود: بنابراین همه باید روحیه انقلابی و جهادی داشته باشیم و نگذاریم که دشمنان جوهره انقلاب اسلامی را نشانه بگیرند.

وی انقلاب را یکی از نعمت های بزرگ خداوند بر ملت ایران دانست و تصریح کرد: حفظ و انتقال دستاوردهای انقلاب به نسل جدید ضروری است و باید آنچه که مربوط پیروزی انقلاب بوده به نسل جوان منتقل و آنان را آگاه کنیم.

خطیب نماز جمعه بجنورد در ادامه بیان کرد: امام خمینی (ره) در این انقلاب مکتبی راه اندازی کرد که به مکتب مهدویت معروف است.

یعقوبی افزود: امام راحل بر پایه عقلانیت و عدالت این انقلاب را اداره و به همگان ثابت کرد که باید برای هر کاری عدالت عقلانیت و مهدویت داشته باشیم.

وی تاکید کرد: برای انجام هر کاری ضرورت دارد علم محور باشیم و با عقلانیت تصمیم بگیریم تا موفق باشیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: عدالت در هر کاری برای امام خمینی(ره) اصل بود، بنابراین با الگو گرفتن از این مرد بزرگ باید عدالت را اصل امور قرار دهیم.

یعقوبی اظهار کرد: باید از این ۴۰ سال انقلاب درس بگیریم و به جهان ثابت کنیم که ایران آزادیخواه بوده و در تمام عرصه‌ها با تلاش و یکپارچگی با هم متحد هستند و نمی گذارند دشمنان فکرهای شوم خود را اجرایی کنند.

وی ادامه داد: اگر در هر زمینه ای با هم متحد باشیم و به سخنان رهبر معظم انقلاب عمل کنیم در تمام عرصه ها موفق خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه متحد بودن می‌تواند ما را در کارها پیش رو کند، گفت: با دستوری که استاندار برای برچیده شدن بخاری های نفتی داد، تمام مدیران یکپارچه با هم متحد و بخاری ها را جمع آوری کردند که نشان دادند اگر بخواهیم می توانیم در کنار یکدیگر با سرعت مشکلات را برطرف کنیم.

خطیب نماز جمعه بجنورد افزود: تمام مدیران استانی کارها را به طور شفاف برای مردم اعلام کنند تا آنان بدانند که در جامعه و در استان چه اتفاق های افتاده است.

یعقوبی ادامه داد: اتحاد در هر زمینه می تواند ما را به موفقیت برساند و از مهم تر اینکه برنامه های شوم استکبار بر جهانیان ثابت می شود که به هیچ چیزی پایبند نیستند.

وی بیان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران ظلم، جهل و فقر از جامعه بیرون رانده شد، بنابراین مردم  با حضور خود در ۲۲ بهمن به استکبارجهانی ثابت کنند که انقلاب ما همیشه پیروز بوده و ما دست پرورده امام راحل هستیم و نمی‌گذاریم کسی به این انقلاب دست درازی کند.

انتهای پیام/ 141