داخلی     خبر     سیاست
امام جمعه بجنورد:
مدیران برای حفظ پایه های انقلاب روحیه جهادی داشته باشند
  آینده روشن - امام جمعه بجنورد گفت: مدیران و مسئولان برای حفظ پایه های انقلاب در هر زمانی روحیه جهادی داشته باشند تا کارها بیش از پیش انجام شود.
Share/Save/Bookmark
شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۹
کد مطلب : 75849
مدیران برای حفظ پایه های انقلاب روحیه جهادی داشته باشند
به گزارش آینده روشن حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته بجنورد، اظهار کرد: ضرورت امروز کشور ما برپایه روحیه جهادی و انقلابی است تا دشمنان نتوانند نقشه‌های شوم خود را عملی کنند.

یعقوبی افزود: بنابراین همه باید روحیه انقلابی و جهادی داشته باشیم و نگذاریم که دشمنان جوهره انقلاب اسلامی را نشانه بگیرند.

وی انقلاب را یکی از نعمت های بزرگ خداوند بر ملت ایران دانست و تصریح کرد: حفظ و انتقال دستاوردهای انقلاب به نسل جدید ضروری است و باید آنچه که مربوط پیروزی انقلاب بوده به نسل جوان منتقل و آنان را آگاه کنیم.

خطیب نماز جمعه بجنورد در ادامه بیان کرد: امام خمینی (ره) در این انقلاب مکتبی راه اندازی کرد که به مکتب مهدویت معروف است.

یعقوبی افزود: امام راحل بر پایه عقلانیت و عدالت این انقلاب را اداره و به همگان ثابت کرد که باید برای هر کاری عدالت عقلانیت و مهدویت داشته باشیم.

وی تاکید کرد: برای انجام هر کاری ضرورت دارد علم محور باشیم و با عقلانیت تصمیم بگیریم تا موفق باشیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: عدالت در هر کاری برای امام خمینی(ره) اصل بود، بنابراین با الگو گرفتن از این مرد بزرگ باید عدالت را اصل امور قرار دهیم.

یعقوبی اظهار کرد: باید از این ۴۰ سال انقلاب درس بگیریم و به جهان ثابت کنیم که ایران آزادیخواه بوده و در تمام عرصه‌ها با تلاش و یکپارچگی با هم متحد هستند و نمی گذارند دشمنان فکرهای شوم خود را اجرایی کنند.

وی ادامه داد: اگر در هر زمینه ای با هم متحد باشیم و به سخنان رهبر معظم انقلاب عمل کنیم در تمام عرصه ها موفق خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه متحد بودن می‌تواند ما را در کارها پیش رو کند، گفت: با دستوری که استاندار برای برچیده شدن بخاری های نفتی داد، تمام مدیران یکپارچه با هم متحد و بخاری ها را جمع آوری کردند که نشان دادند اگر بخواهیم می توانیم در کنار یکدیگر با سرعت مشکلات را برطرف کنیم.

خطیب نماز جمعه بجنورد افزود: تمام مدیران استانی کارها را به طور شفاف برای مردم اعلام کنند تا آنان بدانند که در جامعه و در استان چه اتفاق های افتاده است.

یعقوبی ادامه داد: اتحاد در هر زمینه می تواند ما را به موفقیت برساند و از مهم تر اینکه برنامه های شوم استکبار بر جهانیان ثابت می شود که به هیچ چیزی پایبند نیستند.

وی بیان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران ظلم، جهل و فقر از جامعه بیرون رانده شد، بنابراین مردم  با حضور خود در ۲۲ بهمن به استکبارجهانی ثابت کنند که انقلاب ما همیشه پیروز بوده و ما دست پرورده امام راحل هستیم و نمی‌گذاریم کسی به این انقلاب دست درازی کند.

انتهای پیام/ 141