داخلی     خبر     انديشه
حجت‌الاسلام فلاحی تأکید کرد:
ضرورت تبیین ‌انتظار و وظايف منتظران توسط علمای دینی
  علما دينی ما بايد با بيان و تشريح موضوع انتظار، مهدويت و وظايف منتظران ‌حضرت ولی‌عصر(عج) به تمام سؤالات و شبهات پاسخ داده تا‌ يك نسل آماده انتظار تربيت شود.
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۱۱ تير ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۱۹
کد مطلب : 57687
ضرورت تبیین ‌انتظار و وظايف منتظران توسط علمای دینی
به گزارش آینده روشن، حجت‌الاسلام عباس فلاحی گفت: سوره اخلاص شامل خالص‌ترين عقايد توحيدی است و فضيلت فراوان دارد و به‌نوعی شناسنامه خداوند متعال است.

وی با اشاره به مراسم‌های نيمه شعبان و عظمت برپايی جشن‌های شعبانيه افزود: علما دينی ما بايد با بيان و تشريح موضوع انتظار و مهدويت و وظايف منتظران آن حضرت ولی‌عصر(عج) به تمام سؤالات و شبهات پاسخ داده تا يك نسل آماده انتظار تربيت شود.

حجت‌الاسلام فلاحی با تجليل از خلق حماسه سياسی و در هم شكستن برنامه‌های دشمنان اسلام با حضور حداكثری مردم در اين حماسه عنوان كرد: به فرموده مقام معظم رهبری حماسه عظيم و حقيقی ملت بصير و هوشمند ايران در انتخابات ۲۴ خردادماه كاری بزرگ بود.

وی عنوان كرد: اين حماسه سياسی دليلی بر اقتدار كارآمدی نظام و دموكراسی اسلامی است و آن را ملت به تصوير كشيده است.

حجت‌الاسلام فلاحی خاطر نشان كرد: حضور بالای ۷۲ درصدی مردم در خلق حماسه سياسی تمام نقشه‌ها و اميدهای دشمنان و بدخواهان اين نظام را نقش بر آب كرد و اكنون همه بايد دست در دست هم دهيم و تمام توان و قدرت خود را به‌كار گيريم تا حماسه بزرگ اقتصادی را فراهم سازيم. 

پایان پیام/ع