داخلی     خبر    
ملیکای اردیبهشت منتشر شد
  بیست و چهارمین شماره ماه نامه فرهنگی ملیکا منتشر شد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۸۷ ساعت ۱۴:۳۹
کد مطلب : 22667
ملیکای اردیبهشت منتشر شد

به گزارش خبرگزاری آینده روشن ،بزرگ ترین آرزو عنوان داستانی است که در صفحه چهار این شماره به قلم م. دانش‌زاده درج شده است. 

در بخش سرگرمی این شماره ملیکا، طرز کشیدن یک پرنده آموزش داده شده است. در بخش مناسبت‌های ملیکا تمام مناسبت‌های اردیبهشت ماه از جمله یکم اردیبهشت روز بزرگ داشت سعدی، روز معلم و در دوازدهم اردیبهشت و ولادت حضرت زینب (س) آورده شده است.

بخش علمی این شماره ملیکا به بررسی کهکشان، ترجمه عصمت شهبازی اختصاص دارد. اگر من معلم بودم، عنوان گزارشی است از سعید عسکری از دانش آموزان دختر درباره روز معلم است که تهیه شده و در معرض توجه علاقه مندان قرار گرفته است.

از دیگر بخش های این شماره ملیکا می‌توان به شعر راه بهشت از نوشین نوری، بهترین هدیه برای بهترین دوست، بچه‌های مهربان، گفت‌وگو با محمود حکیمی از باسابقه‌ترین نویسندگان کودک و نوجوان، داستان‌های عصای خاله بهار و مادر من یک معلم است ،داستان پاداش ،شعر مهمان گل‌ها از سید سعید هاشمی، معرفی کودکان موفق و شعر کنار خانواده از منیره هاشمی اشاره کرد.

جدول درختی، آموزش کاردستی با عنوان سنگ‌های خنده‌دار، نقاشی‌های قشنگ شما، خانه دوست، و هدیه خداوند اثر مجید ملامحمدی دیگر قسمت های این شماره ملیکا را تشکیل داده‌اند.

گفتنی است ماه نامه فرهنگی کودکان ملیکا به همت موسسه آینده روشن و با سردبیری مسلم ناصری منتشر می‌شود.