داخلی     خبر     ::پژوهشکده مهدویت::
کارگاه آموزشی «مسجد و مهدویت » با حضور مربیان قرآنی و پرورشی کودک و نوجوان در بجنورد به اجرا در آمد.
  هاشم شیرازیان، مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی در این باره گفت: این کارگاه آموزشی تخصصی با هدف غنی سازی فعالیت های اوقات فراغت و با حضور ٢۴ مربی خواهر و برادر در مسجد امام حسن عسگری (علیه السلام) بجنورد برگزار شد.
Share/Save/Bookmark
شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۰
کد مطلب : 76497
کارگاه آموزشی «مسجد و مهدویت » با حضور مربیان قرآنی و پرورشی کودک و نوجوان در بجنورد به اجرا در آمد.


کارگاه آموزشی «مسجد و مهدویت » با حضور مربیان قرآنی و پرورشی کودک و نوجوان در بجنورد به اجرا در آمد.

 

به گزارش آینده دروشن-هاشم شیرازیان، مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی در این باره گفت: این کارگاه آموزشی تخصصی با هدف غنی سازی فعالیت های اوقات فراغت و با حضور ٢۴ مربی خواهر و برادر در مسجد امام حسن عسگری (علیه السلام) بجنورد برگزار شد.

وی افزود: در این کارگاه آموزشی یک روزه مربیان شیوه ارتباط با مخاطبان و متربیان کودک و نوجوان را آموزش دیدند.

وی استاد کارگاه را حجت الاسلام میثم بهاری از مربیان مجرب در حوزه کودک و نوجوان معرفی کرد.

شیرازیان همچنین افزود: آموزش های تئوری و عملی آشنایی با روش های جدید و جذاب در حوزه مهدویت و نشر فرهنگ مهدویت در اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در این کارگاه برای مربیان تشریح شد.

وی همچنین اضافه کرد: کارگاه مذکور برنامه ای سراسری و طی تفاهم نامه ای که معاونت فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور با بنیاد مهدویت صورت گرفته برگزار شد.

مدیرستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی در خاتمه به دیگر برنامه های غنی سازی برنامه های اوقات فراغت کانون ها اشاره کرد و تقویت گروه های هنری از جمله گروه سرود و تاتر، پرداختن به آموزش رشته های تجسمی و بصیرت افزایی و مهارت آموزی در کنار ارتقاء باورهای دینی و اعتقادی نوجوانان و جوانان را از اهم موارد مورد توجه در این برنامه ها نام برد.

شیرازیان ساماندهی فعالیت های اوقات فراغت با ثبت این کلاس ها با موضوعات و محورهای جداگانه و تخصصی فرهنگی هنری و آموزشی و مهارتی و نیز فعالیت های اجتماعی در سامانه بچه های مسجد و تهیه بانک اطلاعاتی از این فعالیت ها را از دیگر اقدامات صورت گرفته برای بهره مندی هرچه بیشتر از ایام فراغت به ویژه در فصل تابستان برشمرد.
انتهای پیام/141
مرجع : نسیم امروز