داخلی     گفتگو    
یک تهیه کننده:
برای ترویج مهدویت باید هزینه کرد
  داوود سلیمان پور، تهیه کننده تلویزیون معتقد است باید در مقابل هجمه های فرهنگی و ضد مهدوی غرب تلاش های موثری صورت پذیرد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۷ ساعت ۰۹:۵۶
کد مطلب : 26447
برای ترویج مهدویت باید هزینه کرد
داوود سلیمان پور در گفت وگو با آینده روشن با ذکر این مطلب که رسانه نقش مهمی در تولید و ارائه برنامه های فرهنگی و دینی دارد، گفت: به طور کلی تلویزیون به دلیل گستردگی پخش دارای مخاطبان فراوانی است.

وی افزود: مردم به دلیل علاقه مندی گسترده به این رسانه، تاثیرات فراوانی نیز از برنامه های آن گرفته اند.

این فعال رسانه ای عنوان داشت: این مسئله نشان دهنده این است که رسانه های تصویری، به ویژه تلویزیون در خانه ها و حتی افکار و فرهنگ های مردم مختلف دنیا رسوخ کرده است.

سلیمان پور خاطرنشان کرد: تلویزیون یکی از بهترین عرصه هایی است که می توان از آن به عنوان ابزار تبلیغی و ترویجی استفاده کنیم.

تهیه کننده برنامه انتظار گفت: خوش بختانه رسانه ملی در سال های اخیر با درک ضرورت تولید و پخش برنامه های مهدوی موفق به تولید برنامه های خوبی در این عرصه شده است.

وی اظهار داشت: دنیای غرب با تولید فیلم های فراوان در عرصه منجی گرایی سعی دارد ذهن مردم دنیا را حول محور منجی گرایی فرهنگ غربی قرار دهند.

این فعال رسانه ای ادامه داد: مطمئن باشید آنان مهدویت و ظهور یک مصلح و منجی را باور دارند و به همین دلیل است که سعی می کنند با تولید این گونه برنامه ها اذهان عمومی را برای مقابله با آن منجی حقیقی آماده کنند. آن ها اگر از سیل ترس نداشتند در مقابل آن سد نمی ساختند.

سلیمان پور در پایان گفت: آنها برای تبلیغات ضد مهدوی هزینه های گزافی می کنند و ما هم باید با درک ضرورت ها برای تولید آثار  اثرگذار هنری و فرهنگی هزینه کنیم.