نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » ::پژوهشکده مهدویت::

معاون فرهنگی کمیته امداد قزوین:

طرح فردوس ویژه خانواده های زیرپوشش کمیته امداد قزوین اجرا می شود

۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱

مرجع : تی نیوز

حجت الاسلام مولایی از اجرای طرح فردوس ویژه خانواده های زیرپوشش کمیته امداد استان قزوین و در حوزه های مهدویت، اعتقادی و طب سنتی خبر داد

به گزارش آینده روشن-حجت الاسلام «محمود مولایی» در نشست خبری که امروز (دوشنبه ۴ شهریور) در سالن جلسات کمیته امداد قزوین برگزار شد، بیان کرد: برنامه های اردویی کمیته امداد بیشتر در ۶ ماهه نخست سال انجام می شود و امسال طرحی داشتیم با عنوان تابستان شاد من که با همکاری ستاد و انجمن اسلامی دانش آموزی اجرایی شد.

 

معاون فرهنگی کمیته امداد قزوین ادامه داد: در این طرح، دانش آموزان حضور می یابند که برای این منظور برنامه ریزی انجام شده و یک هزار نفر در طلائیه حضور می یابند و آنچه مدنظر در اردوهای فرهنگی و تربیتی مورد توجه ما قرار دارد این است که دانش آموزانی را تربیت کنیم در تراز انقلاب اسلامی باشند.

 

وی عنوان کرد: برنامه دیگر ما برگزاری اردوهای خارج و داخل استان است که حدود ۵ هزار نفر در اردوها شرکت کردند.

 

حجت الاسلام مولایی افزود: طرح شوق زیارت برنامه دیگری است که داریم و در این طرح خیران مشارکت دارند و در قالب طرح شوق زیارت، امسال برای ۲ هزار و ۴۰۰ نفر مددجو برنامه ریزی شده است که به سفرهای زیارتی روند و کاروان ۴۰۰ نفری هم از مددجویان امسال به مشهد مقدس اعزام می شوند.

 

وی اعلام کرد: طرح فردوس طرح دیگری بود که توسط کمیته امداد اجرا می شود که در این طرح آموزش خانواده ها در زمینه مهدویت، طب سنتی و اعتقادی صورت می گیرد.

 

معاون فرهنگی کمیته امداد قزوین توضیح داد: با تعاملی که با اداره کل اوقاف و امور خیریه استان داشتیم این طرح در امامزاده ها در استان اجرا می شود و اساتید این دوره هم از طریق حوزه علمیه تأمین شده و مخاطبان هم از کمیته امداد هستند.

 

وی خاطر نشان کرد: طرح فردوس در فضای امامزاده ها اجرا می شود که از ابتدای سال اجرای آن آغاز شده است.

انتهای پیام/138