داخلی     خبر     ::پژوهشکده مهدویت::
آزمون ورودی سطح ۴ مرکز تخصصی موعود(عج) برگزار شد
  آزمون سطح ۴ مرکز تخصصی موعود(عج) برای پذیرش نخستین دوره طلاب سطح ۴(دکترای) مهدویت در قم برگزار شد.
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۲
کد مطلب : 66768
آزمون ورودی سطح ۴ مرکز تخصصی موعود(عج) برگزار شد
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده مهدویت(مؤسسه آینده روشن) روز گذشته، دوازدهم تیرماه آزمون ورودی سطح چهارِ مهدویت با حضور طلاب و فضلاء حائز شرایط در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در مرکز تخصصی موعود(عج) برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمدصابر جعفری در این باره اظهار داشت: فراخوان سطح چهار مهدویت با هماهنگی مرکز مدیریت حوزه علمیه قم از ابتدای اسفند ماه امسال اعلام شد؛ طلاب حوزه با مراجعه حضوری، اقدام به ثبت نام اقدام کردند که پس از تعیین واجدان شرایط شرکت در آزمون، کارت آن توزیع شد.

وی افزود: آزمون ورودی سطح چهار شامل تفسیر، حدیث و مهدویت، کلام، تاریخ، اصول و فقه می‌شود و شرکت کنندگانی که حد نصاب آزمون را به دست آورند، در مرحله بعدی در مصاحبه شفاهی شرکت می‌کنند.

معاون آموزشی مرکز تخصصی موعود(عج)با اشاره به استقبال مناسب از این آزمون، گفت: برگزیدگان آزمون و مصاحبه شفاهی، از نیمسال اول سال تحصیلی جاری، وارد دوره سطح چهار (دکترای) مهدویت می‌شوند.

گفتنی است، مرکز تخصصی موعود (عج) امسال برای نخستین بار به جذب طلاب برای سطح چهار مهدویت زیر نظر شورای مدیریت حوزه علمیه قم اقدام می‌کند. این مرکز در قم، خیابان شهداء، کوچه ۲۵، پلاک ۲۷ واقع است.