داخلی     خبر     انديشه
با سرپیچی از فرامین ولایت فقیه زمام امور کشور به دست استکبار می افتد
  امام جمعه شهرستان رامیان گفت: نباید گذاشت دشمنان و فتنه گران به اهداف و نقشه های شوم خود برسند، در غیر این صورت به دلیل نافرمانی و سرپیچی از فرامین ولایت فقیه زمام امور کشور به دست توطئه گران و فتنه گران خواهد افتاد.
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۴
کد مطلب : 75488
با سرپیچی از فرامین ولایت فقیه زمام امور کشور به دست استکبار می افتد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری حوزه از گرگان، حجت الاسلام حسین طاهری در جمع طلاب مدرسه علمیه خواهران سعدیه شهرستان رامیان، با گرامیداشت فرا رسیدن حماسه ۹ دی، بیان کرد: مردم با بصیرت و انقلابی کشورمان، با حضور پرشور و مقتدرانه در راهپیمایی نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ حماسه ای ماندگار آفریده و با حضور چشمگیر خود بار دیگر بصیرت و آگاهی خود را به دشمنان و توطئه گران نشان دادند.

وی، زیر سؤال بردن دین اسلام و ولایت فقیه را از اهداف شوم استکبار جهانی برشمرد و افزود: پیروی از ولایت فقیه و ایستادگی در برابر فتنه های دشمنان یکی از عوامل پیروزی ملت ایران است.

امام جمعه شهرستان رامیان با استناد به حدیث ثقلین «دو چیز گرانبها را نزد شما به امانت می گذارم یکی قرآن و دیگری اهل بیت» اظهار کرد: بنا به فرمایش پیامبر گرامی اسلام(ص)، از قرآن و سنت پیشی نگیرید که گمراه می شوید و از آنها عقب نمانید که در این صورت هلاک می گردید.

حجت الاسلام طاهری با تأکید بر فرمانبرداری و پیروی از فرمایشات ولی زمان، افزود: نباید گذاشت دشمنان و فتنه گران به اهداف و نقشه های شوم خود برسند، در غیر این صورت به دلیل نافرمانی و سرپیچی از فرامین ولایت فقیه زمام امور کشور به دست توطئه گران و فتنه گران خواهد افتاد.

وی در پایان به طلاب و دانش آموختگان این مدرسه توصیه کرد: به توطئه ها و نقشه های دشمنان توجه داشته و از بصیرت و آگاهی لازم برخوردار باشند.