داخلی     خبر     سیاست
نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی:
اغنای جوانان در مسئله مهدویت مدنظر قرار گیرد
  نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه تفکر انقلابی امروز در دنیا مشتری دارد گفت: اغنای جوانان در مسئله مهدویت باید مدنظر قرار گیرد و با استفاده از بحث‌های علمی، تحقیقی، تفسیری و مباحث تخصصی مهدویت، مردم را تغذیه کرد.
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۸
کد مطلب : 76135
اغنای جوانان در مسئله مهدویت مدنظر قرار گیرد
به گزارش آینده روشن آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی در دیدار با مدیران دستگاه‌های فرهنگی و تبلیغی خراسان جنوبی در رابطه با جشن اعیاد شعبانیه از جمله جشن نیمه شعبان و تولد حضرت مهدی(عج) اظهار داشت: بخشی از اطلاع رسانی‌ها با آذین بندی شهر و تبلیغات صورت می‌گیرد اما این موضوعات نباید به گونه‌ای باشد که از هدف اصلی دور شویم.

وی گفت: باید بیشتر بر روی انگیزه‌ها کار کرد تا اشباع انگیزه و ورود افراد متخصص در مباحث مهدویت از دیگر استان‌ها به عنوان سخنران اقدام بسیار باارزشی است که باید مدنظر قرار گیرد چون امروز باید جوانان در این جهت اغنا شوند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه آذین بندنی نیاز است اما آنچه بیشتر باید مورد توجه قرار گیرد اغنای جوانان در مسئله مهدویت است خاطرنشان کرد: بشر باید به جایگاه اصلی خود در مسئله مهدویت برگردد و با استفاده از بحث‌های علمی، تحقیقی، تفسیری، و مباحث تخصصی مهدویت، مردم را تغذیه کرد.

   وی با اشاره به اینکه باید برای تغییر جهان طرح ارائه کرد گفت: متأسفانه امروز یک عده دیوانه و خودپرست بر جهان مسلط شده‌اند و مردم را آواره، شهرها را ویران و کشورها را غارت می‌کنند بنابراین اگر بخواهیم این وضعیت را تغییر دهیم نیازمند طرحی عملی هستیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه انگیزه‌های قوی و ایمانی و همچنین وارد عمل شدن دو موضوع اساسی است ادامه داد: انسان صالح فردی است که بتواند یک پروژه را بر اساس مباحث علمی در صحنه پیاده کند.

امام جمعه بیرجند مطرح کرد: باید بر روی تقویت جنبه‌های ایمانی و تقویت انگیزه‌ها در اجرای عملیاتی که پیروزی جهان را در پی داشته باشد کار شود.

وی اظهار داشت: در ایام نیمه شعبان باید طرح‌های عملی را به کار گرفت چون مردمی که در کشورهای مختلف دلشان از انواع ظلم‌های خارجی به درد آمده است و باید به پا خیزند و برای آزادی خود چاره‌ای بیندیشند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مردم امروز انگیزه دارند و اگر درست تعذیه شوند می توانند دنیا را تغییر دهند گفت: تفکر انقلابی امروز در دنیا مشتری دارد پس باید تفکرات را کامل و آنها را گسترش داد.

انتهای پیام/141