نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » سیاست

امام جمعه خمینی‌شهر:

دولت سستی را کنار بگذارد و به فضای مجازی توجه داشته باشد

۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۳

مرجع : خبرگزاری فارس

آینده روشن- امام جمعه خمینی‌شهر گفت: سستی و به نفع دشمن سخن گفتن کافی است و نسبت به شبکه‌های مجازی بی‌تفاوت نباشید که جوانان و انقلاب در معرض خطر هستند.

به گزارش آینده روشن آیت‌الله عباس رحیمی در خطبه‌های آخرین نماز جمعه سال در مصلی خمینی‌شهر اظهار کرد: کسانی که برای حفظ مکتب تشیع جان می‌دهند، باید بدانند که جمهوری‎اسلامی به دنبال پیاده‌سازی ولایت و حکومت علوی است و به دست منجی موعود حضرت مهدی (عج) تحویل دهد و برای همین وهابی‌ها و سلفی‌ها، رژیم صهیونیستی و آمریکا دشمنی می‌کنند و تفاله‌های کثیف آنان در داخل نیز وطن‌فروشی می‌کنند و از ولایت بیزارند.

امام‌جمعه خمینی‌شهر افزود: باید قدر این کشور علوی را بدانیم و در مقابل کسانی که جمهوری‌اسلامی را نمی‌توانند بر پایه ولایت ببینند، ایستاد؛ باید سختی‌ها و مشکلات و گرانی‌ها را تحمل کرده اما اجازه ندهیم که به جمهوری‌ اسلامی خدشه‌ای وارد شود.

وی اضافه کرد: دشمن می‌خواهد بگوید که حکومت علوی نمی‌تواند موفق شود برای همین این نقشه‌ها را می‌کشد و تمام قد به میدان آماده تا با مکتب حضرت علی (ع) و جمهوری اسلامی بجنگد.

رحیمی با اشاره بیانیه گام دوم که توسط رهبر معظم انقلاب مطرح شد، تصریح کرد: بحث معنویت در جامعه در گام دوم ذکر شده، دشمن دنبال است تا معنویت مردم جامعه را کم رنگ کند و مردم را به سمت مادیات و حیوانیت جهت‌دهی کند.

خطیب نماز جمعه خمینی‌شهر به دولت اخطار داد: دولت‌مردان کوتاهی در انجام وظایف را کنار گذارند و به فضای مجازی توجه بیشتر کنند؛ شبکه‌های مجازی پدر خودتان را هم در می‌آورد و اگر کنترل نشود اساس نظام و اساس مسوولان را هم نابود می‌کند.

وی ادامه داد: رئیس‌جمهور که رئیس شورای عالی فضای مجازی کشور هستید، ولنگاری بس است؛ سستی و به نفع دشمن سخن گفتن کافی است و نسبت به شبکه‌های مجازی بی‌تفاوت نباشید که جوانان و انقلاب در معرض خطر هستند.

رحیمی در پایان با اشاره به آغاز سال نو و در پیش بودن روزهای پایانی سال گفت: چهارشنبه آخر سال یک بی‌هویتی و پوچی است و جز اینکه خطر، وحشت و ناامنی در جامعه به وجود می‌آورد، نتیجه‌ای ندارد؛ خانواده‌ها مراقب جوانان خود بوده و مردم اگر مواردی از ساخت مواد محترقه دیدند به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/141