داخلی     خبر     انديشه
افزایش 400 درصدی شرکت کنندگان وبلاگ نویسی بزرگ مهدویت
  وبلاگ های شرکت کننده در مسابقه وبلاگ نویسی بزرگ مهدویت که به همت سرویس وبلاگ نویسی مهدی بلاگ برگزار شده در یک ماهه اخیر در حدود 400 درصد رشد داشته است.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۹ ساعت ۱۲:۲۲
کد مطلب : 38434
افزایش 400 درصدی شرکت کنندگان وبلاگ نویسی بزرگ مهدویت

به گزارش آینده روشن، شرکت کنندگان در مسابقه وبلاگ نویسی مهدویت در یک ماهه اخیر رشدی بی سابقه در حدود ۴۰۰ درصد داشته اند.

وبلاگ های ثبت نامی در این جشنواره بعد از برپایی نمایشگاه رسانه های دیجیتال که جامعه مجازی مهدویت هم غرفه ای در آن نمایشگاه داشت و همچنین بعد از تبیلغات رسانه ها به صورت بی سابقه ای حدود ۴ برابر رشد کرد.

با توجه به روند رو به افزایش شرکت کننده های این مسابقه احتمال می رود مسوولان برگزاری جوایز مسابقه را افزایش دهند.

کلیه وبلاگ نویسان مهدوی که وبلاگی با موضوعات مهدوی دارند می توانند در این مسابقه شرکت کنند؛در ضمن وبلاگ نویسان مذهبی هم که حداقل ۸ پست وبلاگ آنها مهدوی باشد شرایط حضور در این مسابقه را دارا هستند.

لازم به ذکر است مهلت ثبت نام در مسابقه و به روز کردن وبلاگ حداکثر تا تاریخ ۳۰/۱۰/۸۹ است. زمان اعلام نتایج و اهدای جوایز ۲۴/۱۱/۸۹ مصادف با نهم ربیع الاول سالروز به امامت رسیدن امام زمان (عج) تعیین شده است.جوایز این مسابقه که به همت سرویس وبلاگ نویسی مهدی بلاگ برگزار می شود عبارتند از «کمک هزینه سفر های زیارتی، سکه بهار آزادی و جوایز ارزنده دیگر...»

برای آشنایی بیشتر با شرایط این مسابقه مهدوی و ثبت نام در مسابقه اینجا را کلیک کنید.نشانی اینترنتی جشنواره http://www.jashnvareh.mahdiblog.com/ است.

انتهای پیام /س/۳