داخلی     خبر     سیاست
درغرفه واحد ورزشی نمایشگاه دودهه بصیرت همراه با ولایت صورت می گیرد؛
ارائه برنامه های ورزشی متناسب با سنین مختلف در هیئت و کانون خادم الرضا(علیه السلام)
  مسوول واحد ورزشی هیئت و کانون خادم الرضا(علیه السلام) با اشاره به برنامه های ورزشی مختلف این هیئت و کانون برای گروه های سنی مختلف از ارائه برنامه های ورزشی متناسب با سنین مختلف در غرفه این واحد در نمایشگاه دودهه بصیرت همراه باولایت خبر داد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۱ ساعت ۱۳:۰۷
کد مطلب : 55039
ارائه برنامه های ورزشی متناسب با سنین مختلف در هیئت و کانون خادم الرضا(علیه السلام)
به گزارش آینده روشن، علیرضا یارقلی تصریح کرد: بی شک امروز به خاطر سهولت و سکونتی که ناشی از تکنولوژی می باشد نیاز بی اندازه به تحرک و فعالیت دارد وورزش که جایگاهی والا در سفارشات دینی دارد و هم مورد تاکید متخصصان علمی است، می تواند نقش کلیدی در سلامت روحی و جسمی جامعه داشته باشد.
وی افزود: فعالیت این واحد در کل به دو بخش ورزش های همگانی(خانوادگی) وورزش های تخصصی تقسیم می شود.
مسوول واحد ورزشی هیئت وکانون خادم الرضا(علیه السلام) ادامه داد: این دوبخش مهم به واسطه حضور رده های سنی مختلف در آمار اعضای خادم الرضا(علیه السلام) طراحی شده اند وهدف کاری خود را با توجه به نیاز وتقاضا در رده های سنی مربوط خود تعیین کرده اند که از این میان می توان به برنامه های پیاده روی و کوهپیمایی حومه قم اشاره داشت.
وی اضافه کرد: ازجمله برنامه ها و حرکت هایی که در بخش ورزش تخصصی انجام شده است نیز می توان به تشکیل تیم فوتسال، تیم بسکتبال وفعالیت دررشته های تنیس روی میزوشنا اشاره داشت.
یارقلی با بیان اینکه کمبود برنامه ها درجهت اشتیاق دهی وتشویق خانواده ها به ورزش همگانی در سطح کشوری واستانی خادم الرضا(علیه السلام)  را به این فکر واداشت که در این راستا برنامه ریزی داشته باشند خاطرنشان کرد:اقبال عمومی به این برنامه ها در تشکل های مردمی دینی از این بابت زیاد است که خانواده ها اطمینان بیشتری به اعضا ومدیران آن ها دارند و شاید این به واسطه تبلیغات فرهنگی باشد که در ضمن این برنامه ها انجام می شود.
وی خاطرنشان کرد: کسب مقام قهرمانی در مسابقات فوتسال سازمان های مردم نهاد، کسب مقام نایب قهرمانی در مسابقات فوتسال جام رمضان هیئات مذهبی، کسب مقام قهرمانی در مسابقات پینگ پنگ سازمان ملی جوانان در رشته خواهران و برادران وکسب مقام چهارم در مسابقات بسکتبال دست جات آزاد از جمله افتخارات هیئت وکانون خادم (علیه السلام) است.
مسوول واحد ورزشی هیئت وکانون خادم الرضا(علیه السلام) گفت: در غرفه ای که به این واحد در نمایشگاه دهه بصیرت همراه باولایت اختصاص داده شده است ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این واحد برنامه مسابقه فوتبال دستی و گلف نیز برای سرگرمی نوجوانان مراجعه کننده به نمایشگاه در نظر گرفته شده است و از کسانی که در زمینه های ورزشی استعداد دارند جهت استفاده در برنامه ها ومسابقات مختلف ثبت نام به عمل می آید. 

انتهای پیام/ب/46