داخلی     گفتگو    
نماینده جیرفت:
قابلیت‌های بالای مهدویت برای استکبار جهانی روشن شده است
  نماینده جیرفت گفت: انکار و تخریب مهدویت در عصر حاضر نشانه روشن شدن قابلیت‌های بالای انتظار برای استکبار جهانی و جهان غرب می‌باشد.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
جمعه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۸۶ ساعت ۰۹:۰۰
کد مطلب : 13792
قابلیت‌های بالای مهدویت برای استکبار جهانی روشن شده است
حجت‌الاسلام علی زادسر نماینده جیرفت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری آینده روشن در واکنش به مطالب موهن نشریه دانشگاه امیرکبیر نسبت به مهدویت و پیامبر اعظم(ص) گفت: تصور توهین به این گونه اعتقادات اسلامی بسیار سنگین است چه رسد به تحمل آن.

عضو کمیسیون حقوق و قضایی مجلس هفتم اظهار داشت: ما فکر می‌کنیم تخریب و توهین صورت گرفته نسبت به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) و ارزش های مهدوی در سال های اخیر چه در داخل و چه در خارج مرزهای اسلامی، کاملا سازمان یافته و تشکیلاتی است و با هدف کم کردن تواناییهای بالای قدرت اسلام در عصر حاضر انجام می‌شود.

وی افزود: وظیفه جامعه اسلامی است که با توهین کنندگان به گونه رفتار نماید که اشخاص فریب خورده دیگری جرات چنین گستاخی‌هایی را نداشته باشند.

زادسر با اشاره به فرمان تاریخی حضرت امام(ره) نسبت به سلمان رشدی افزود: اگر با گستاخانی که در نشریات خود نوشته بودند امام حسین به خونخواهی جنگ بدر کشته شد و معصومیت ائمه را زیر سوال برده بودند، برخورد قاطعی چون برخورد حضرت امام(ره) با سلمان رشدی شده بود، اکنون کسی جرات گستاخی به ساحت مقدس حضرت بقیةالله را حتی در سر نیز نمی‌پروراند.

نماینده جیرفت در پایان عنوان کرد: تحمل و چشم پوشی از این گونه خطاها در دولت اصلاحات شاید قابل تصور بود ولی در زمان دولت نهم که بیت الغزل آن موضوع عدالت و ولایت است تحمل و تصور آن غیر ممکن است لذا باید با خاطیان آن گونه برخورد شود که باعث جسارت دوباره و لوس شدن موضوع نشود.