نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » خبر » انديشه

نشست شورای سیاستگذاری بنیاد مهدویت مازندران

۱۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷

مرجع : خبرگزاری باشگاه خبرنگاران (صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران)

آینده روشن- آیت الله طبرسی: وجود بیش از سه هزار حدیث پیرامون مهدویت پاسخگوی شبهات خواهد شد.

به گزارش آینده روشن رییس شورای سیاستگذاری بنیاد مهدویت در مازندران در نشست این شورای در ساری با اشاره به تلاش فرقه های انحرافی و رژیم های مخالف تشیع در انحراف این مذهب، بر شناخت و معرفی درست امام زمان به جوانان و تعلیم دروس مرتبط با مهدویت در مراکز علمی به منظور پیشگیری از ترویج فرقه های انحرافی تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در مازندران، تداوم پاسخگویی به شبهات مربوط به مهدویت را در عمق بخشی فرهنگ مهدویت موثر برشمرد و افزود: وجود بیش از سه هزار حدیث پیرامون مهدویت پاسخگوی شبهات خواهد شد.

آیت الله طبرسی، شکل دهی سه هزار فرقه ی انحرافی توسط استکبار جهانی را نشان دهنده کینه دشمنان انقلاب اسلامی به عنوان نظام شیعی در تقابل با فرهنگ مهدوی بیان کرد.

وی خاطرنشان کرد: امام شناسی به تشیع اختصاص دارد که دشمنان تلاش می کنند تا آن را کمرنگ کنند.

دبیر شورای سیاستگذاری بنیاد مهدویت مازندران نیز برگزاری کلاس های ویژه اوقات فراغت در کانون مساجد و تربیت مربی مهدکودک و دوره پیش دبستانی در زمینه مهدویت را از برنامه های پیش روی این بنیاد اعلام کرد.

حجت الاسلام نصوری گفت:در زمینه کتابخانه‌ها تاکنون برای 19هزار نفر گواهی نامه مقدماتی و تکمیلی صادر شد و همچنین به منظور کمک به مجموعه مهدویت نذر فرهنگی، قراردادی برای فعال کردن نرم افزار مجازی صورت گرفت تا کمک‌های مردمی جمع آوری شود و رابطان نماز مهدویت هم در استان فعال شوند.