داخلی     گفتگو     انديشه
نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی:
مهدویت برترین مضمون تبلیغی رسانه ای نظام است
  عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مهدویت برترین مضمون رسانه ای برای تبلیغ آرمانهای انقلاب اسلامی و صدور آن به خارج از مرزهای جغرافیایی ایران است.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
شنبه ۱۱ تير ۱۳۹۰ ساعت ۲۱:۵۵
کد مطلب : 44094
مهدویت برترین مضمون تبلیغی رسانه ای نظام است
بهروز جعفری نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار آینده روشن اظهار داشت: مهدویت برترین مضمون رسانه ای برای تبلیغ آرمانهای انقلاب اسلامی و صدور آن به خارج از مرزهای جغرافیایی ایران است. 

وی افزود: علی رغم اهمیت فرهنگ انتظار و مهدویت به نظر می رسد آنگونه که لازم است رسانه های فرهنگی و بخصوص رسانه ملی در رابطه با تبلیغ مهدویت از طریق تولید محصولات فرهنگی اقدام و برنامه ریزی نداشته اند. 

نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سزاوار بود طی سی سال اخیری چند برنامه تولیدی مناسب و خاطره انگیز در خصوص مهدویت در کارنامه صدا و سیما وجود داشت ابراز داشت: آموزه مهدویت رویکرد کلی نظام جمهوری اسلامی ایران و با اصالت ترین باور فرهنگ اسلامی ایرانی است که با اتکاء به آن ملت ایران در طول تاریخ از بحران ها و انحرافات بزرگ نجات یافته اند. 

وی تاکید کرد: مهمترین اثر تبلیغ مهدویت از طریق رسانه های عمومی تنویر افکار و ایجاد امید به آینده روشن بشری است و بواسطه تبیین آن است که می توانیم انقلاب اسلامی و فرهنگ زیبای اسلام را به جامعه خود و جهانیان ارائه کنیم. 

جعفری همچنین با اشاره به هجمه دشمن به مهدویت در جنگ نرم بیان کرد: دشمن در سالهای اخیر با ارزیابی فرهنگ اسلامی به ظرفیتهای مهدویت واقف شده است، از این رو با جدیت بدنبال ایجاد انحراف در این باور شیعه و سیاه نمایی آن برای جامعه جهانی است. 

وی تصریح کرد: ظرورت دارد رسانه ملی در این زمینه با طراحی برنامه های تبیینی و روشنگرانه اقدامات دشمن را کور کند و با تبلیغ فرهنگ اصیل مهدوی فرصت سوء استفاده را از دشمنان اسلام و مهدویت بگیرد. 

انتهای پیام/ن/12/48