داخلی     خبر     بین الملل
آیت الله العظمی حکیم:
مؤمنین با ولایت اهل بیت (ع) از عادت های جاهلی دوری کرده و به احکام شرعی ملتزم باشند
  حضرت آیت الله سید محمد سعید حکیم در دیدار با جمعی از مهاجرین مقیم در کشور های اروپایی، از آنان خواستند اعتقادات و فرهنگ اهل بیت(ع) را در میان خود و فرزندانشان تقویت کنند.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۰
کد مطلب : 67800
مؤمنین با ولایت اهل بیت (ع) از عادت های جاهلی دوری کرده و به احکام شرعی ملتزم باشند
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه» آیت الله سید محمد سعید حکیم از مراجع تقلید نجف اشرف، در دیدار با جمعی از مهاجرین و مقمین در کشور های اروپایی، از آنان خواستند اعتقادات و فرهنگ اهل بیت(ع) را در میان خود و فرزندانشان تقویت کنند.

معظم له همچنین از آنان خواستند از طریق پایبندی به اصول دینی و اخلاقی، احترام آنان را نسبت به خود برانگیزند؛ چرا که از اعتقادات محکم و ثابتی برخوردارند که در جهان مورد احترام است.

حضرت آیت الله حکیم در پایان این گروه را به مراقبت در ادای شعائر دینی، زیارت عتبات مقدسه و ایجاد ارتباط با شیعیان اهل بیت(ع) و همچنین تقوا پیشگی و ارتباط با ائمه معصومین و حرکت در مسیر آنان دعوت کردند.

مؤمنین با ولایت اهل بیت(ع) از عادت های جاهلی دوری کرده و به احکام شرعی ملتزم باشند

آیت الله سید محمد سعید حکیم همچنین در دیدار جمعی از استان میسان عراق، از مؤمنین خواستند از طریق ولایت اهل بیت(علیهم السلام) و ارتباط با ایشان از تفرقه افکنی و عادت های جاهلی دوری کرده وبه احکام شرعی پایبند باشند.

ایشان از عشایر خواستند که با همدیگر همبستگی، دوستی و همکاری داشته باشند و با با خانواده ها، همسایه ها و جامعه خود خوش رفتار و خوش اخلاق باشند و بر اصول اهل بیت(ع) پایبند و ثابت قدم باشند.