داخلی     گفتگو     انديشه
عرضه مؤثر كتب پرمحتواي دينی می‌تواند چهره حقيقي وهابيت را روشن تر كند
  مديركل تبليغات اسلامی استان آذربايجان ‌غربی، عرضه كتب دينی و قرآنی را در ارتقای بصيرت و آگاهی قشر جوان و رفع شبهات در موضوع وهابيت تأثيرگذار دانست.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
سه شنبه ۱۹ شهريور ۱۳۸۷ ساعت ۱۴:۳۷
کد مطلب : 24825
عرضه مؤثر كتب پرمحتواي دينی می‌تواند چهره حقيقي وهابيت را روشن تر كند
حجت الاسلام والمسلمين سيد محمد فخری، مديركل تبليغات اسلامی آذربايجان ‌غربی در گفت‌وگو با خبرگزاری آينده روشن، با اشاره به فعاليت دشمنان در ارائه تفسيرهای غلط از دين گفت: عرضه كتب تأثيرگذار در زمينه دينی و رد وهابيت می‌تواند در روشنگری و ارتقای بصيرت و آگاهی قشر جوان و رفع شبهات مؤثر باشد.

فخری با اشاره به موقعيت جغرافيايی استان آذربایجان غربی افزود: توجه بيشتر به موضوع فرهنگ و دين و اجرای برنامه‌های فرهنگی در بالا بردن سطح آگاهی جامعه و مقابله با هجمه فرهنگی تأثيرگذار خواهد بود.

وی يكی از اهداف اين فرقه را تغيير دادن مبانی و اصول اسلامی و تفسير غلط از احكام اسلام ذكر كرد و گفت: اين تفسيرها باعث اشاعه فرهنگ فساد بين مسلمانان می‌شود.

مديركل تبليغات اسلامی آذربايجان‌ غربی خاطرنشان كرد: برای مقابله با حركت وهابيان در استان، علاوه بر برگزاری گفتمان‌های دينی و كلاس‌های پاسخ به شبهات با حضور علمای انديشمند، كتاب‌ها و جزوه‌هايی نيز برای روشنگری و آگاهی مردم در اين زمينه ارائه می شود.