نسخه قابل چاپ

نسخه وب

داخلی » نمايه » انديشه

ورود «عشق به مهدی(عج)» به بازار نشر

۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳

كتاب «عشق به مهدی(عج)، راه رسیدن به بیشترین لذت» ویژه نوجوانان و جوانان نخبه و همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف روانه بازار نشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری شبستان، كتاب «عشق به مهدی(عج)، راه رسیدن به بیشترین لذت» ویژه نوجوانان و جوانان نخبه، اثر میلاد پورنصیری به همت انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف منتشر شد.

بنابر این گزارش، «احمد مسعودیان» درباره این کتاب بیان کرد: تریدی نیست كه مفهوم لذت، یكی از بدیهی ترین و روشن ترین مفاهیم در نزد تمامی بشریت است و همگی ذاتا آن را در می یابند و همواره دستیابی به بیشترین حد آن را عنوان هدف زندگی خود قرار می دهند.

سرپرست انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه الشریف شعبه قم تصریح كرد: اما نکته حائز اهمیت آنکه دشواری تشخیص مصداق لذت بخش ترین امر از یكسو، و راه رسیدن به آن از سوی دیگر است. به همین منظور در این كتاب تلاش شده با بهره جستن از دلائل عقلی و نقلی، مخاطب خود را هم در تشخیص مصداق حقیقی لذت بخش ترین امر ممكن و هم در تشخیص بهترین راه رسیدن به آن یاری رسانده و به او نشان دهد كه دین اسلام نه تنها با لذت مخالفتی ندارد، بلكه اساساً به دنبال رساندن او و دیگر انسان ها به بیشترین حد ممكن از لذت است.

گفتنی است، این كتاب حدود ۹۰ صفحه و ویژه جوانان و نوجوانان است. علاقه مندان می توانند جهت تهیه این كتاب به شهر مقدس قم خیابان شهدا، كوچه آمار، بن بست علیان، پلاك۲۶ مراجعه کنند.