داخلی     گفتگو     سیاست
مدیر انتشارات موسسه آینده روشن خبر داد:
عرضه آثار مهدوی در سراسر کشور
  مدیر انتشارات موسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) گفت: در حال حاضر کتاب‌ها و سایر محصول‌های مهدوی این موسسه در سراسر کشور عرضه می‌شود.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
يکشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۲۳
کد مطلب : 50628
مهدی کمالی
مهدی کمالی
مهدی کمالی در گفت و گو با خبرنگار بخش اجتماعی آینده روشن با اشاره به انتشار جدیدترین شماره نشریات موسسه آینده روشن اظهار داشت: ساعت صفر، انتظار نوجوان، ملیکا و ماهک از سری نشریاتی هستند که توسط این موسسه به چاپ رسیده و در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. 

وی از توزیع نشریات مهدوی موسسه آینده روشن از طریق دکه های روزنامه فروشی در سطح شهر تهران خبر داد و گفت: این نشریات همچنین در بنیادهای فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در سراسر کشور و نیز در برخی نهادهای فرهنگی، دستگاه های دولتی و بعضی مدارس کشور توزیع شده و مخاطبان می توانند نسبت به تهیه آنها اقدام کنند. 

مدیر انتشارات موسسه آینده روشن با بیان اینکه تاکنون سه دوره از نشریات مهدوی موسسه در اختیار بنیادها و نهادهای فرهنگی سراسر کشور قرارگرفته است، تصریح کرد: کتاب های مهدوی منتشر شده توسط این موسسه در کتاب فروشی های معتبر سراسر کشور عرضه می شود. 

کمالی افزود: مجموعه آموزشی «یک دنیای قشنگ» ویژه گروه سنی کودک و نوجوان یکی از آثار تولیدی این موسسه است که در بسته بندی مناسب همراه با کیف و لوح فشرده در اختیار مخاطبان قرار گرفته و بزودی در مدارس و پیش دبستانی ها توزیع می شود. 

وی با اشاره به فعالیت های گسترده کتابسرای مهدویت وابسته به انتشارات موسسه آینده روشن گفت: علاقه مندان می توانند برای تهیه کتاب و سایر محصولات فرهنگی و مهدوی به کتابسرای مهدویت در قم، خیابان آیت الله العظمی مرعشی نجفی(ره) -ارم-، پاساژ قدس، طبقه زیرزمین، پلاک ۳۳ مراجعه کرده یا در قم از طریق تلفن ۷۸۴۰۹۰۲ با پیش شماره ۰۲۵۱ تماس حاصل بگیرند. 

انتهای پیام/س/1/گ/