داخلی     خبر    
‌آیت‌الله مدرسی یزدی:
جمهوری اسلامی ایران جهان اسلام را از چنگال استعمار بیرون کشید
  ‌آیت‌الله سید محمد رضا مدرسی یزدی در جمع شرکت کنندگان در رزمایش «اتحاد یاوران حضرت مهدی(عج)» گفت: امروز، اسلام احتیاج به نیروهای آماده و هوشیار دارد و این افتخار بزرگی است که نصیب بسیجیان گردیده است.
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۵ شهريور ۱۳۸۶ ساعت ۱۷:۱۵
کد مطلب : 17021
به گزارش آینده روشن به نقل از مرکز خبر حوزه، وی با اشاره به ویژگی های یاران امام علی(ع) اظهار داشت: شما بسیجیان، امروزه همانند یاران مخلص حضرت علی(ع) یاری گر اسلام ناب محمدی(ص) هستید و به عنوان سربازان امام زمان(عج) و نایب بر حق ایشان، انجام وظیفه می کنید.

عضو فقهای شورای نگهبان با بیان اینکه، به برکت جمهوری اسلامی ایران، اسلام حیات مجدد پیدا کرده و چشم های جهانیان را خیره ساخته، افزود: انقلاب اسلامی در جهان امروز بر اندام شیطان صفتان لرزه انداخته و منافع بین المللی ‌آنان را به خطر انداخته است.

وی ادامه داد: در روزگاری که جهان عرب مسلط بر تمام امور بود، انقلاب اسلامی به برکت رهبری امام(ره) و ادامه آن توسط مقام معظم رهبری، با وجود تمام توطئه ها ایران اسلامی و جهان اسلام رااز چنگال استعمارگران بیرون کشید و در چنین شرایطی طبیعی است که مستکبران جهانی از این وضعیت ناراحت باشند.

‌آیت‌الله مدرسی یزدی با اشاره به نقش بسیار مهم عموم مردم، بسیج، سپاه و ارتش در پیروزی انقلاب و خنثی سازی نقشه های شوم دشمنان، مسئولیت بسیجیان در ادامه این راه را بسیار مهم و سنگین دانست و بر لزوم آمادگی رزمی و افزایش توان جسمی و روحی بسیجیان تأکید کرد.