داخلی     خبر     بین الملل
سفیر فلسطین در پاکستان: مقاومت مردم تا آزادی فلسطین متوقف نخواهد شد
  محمد حسنی گفت: مردم فلسطین برای گرفتن حق خود تلاش می‌کنند و موفق خواهند شد و هرچقدر که رسیده به این هدف طول بکشد، مقاومت مردم فلسطین متوقف نخواهد شد.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۵
کد مطلب : 75081
سفیر فلسطین در پاکستان: مقاومت مردم تا آزادی فلسطین متوقف نخواهد شد
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آینده روشن به نقل از خبرگزاری «حوزه» از طرف یک مجمع تجاری معروف اسلام آباد پاکستان و سفارت فلسطین در پاکستان برنامه فرهنگی با عنوان همبستگی با مردم فلسطین برگزار شد.

در این برنامه محمد حسنی سفیر فلسطین در پاکستان، سفیر آذربایجان در پاکستان، سفیر اردن در پاکستان، سفیر سری‌لانکا در پاکستان، صابر ابو مریم دبیرکل بنیاد فلسطین پاکستان، نمایندگان احزاب سیاسی و مذهبی پاکستان، فلسطیان مقیم پاکستان و نمایندگان سازمانهای حقوق بشر حضور داشتند.

محمد حسنی سفیر فلسطین در پاکستان در سخنرانی خود در این برنامه گفت: مردم فلسطین برای گرفتن حق خود تلاش می‌کنند و در هدف خود موفق خواهند شد و ممکن است که برای موفقیت در این راه زمان بیشتری نیاز داشته باشند، اما تا آزادی فلسطین مقاومت مردم فلسطین متوقف نخواهد شد.

وی در ادامه گفت: قدس قبله اول و مکان مقدس مسلمانان است و آمریکا با انتقال سفارت خود به قدس نمی تواند تقدس این مکان را کم رنگ کند و مردم فلسطین با سنگ و قدرت ایمان خود در حال مبارزه با رژیم جعلی صهیونیستی هستند و این مبارزه ادامه خواهد داشت.