داخلی     خبر     سیاست
نامه آیت الله واعظ طبسی به رهبر معظم انقلاب
  آیت الله واعظ طبسی در نامه‌ای به دفتر آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با اشاره به برکات سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان قم خاطرنشان کرد: بیانات ارزشمند و حکیمانه جناب‌عالی در جمع حوزویان منشوری مهم برای حوزه‌های علمیه است.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۳۲
کد مطلب : 38361
نامه آیت الله واعظ طبسی به رهبر معظم انقلاب
به گزارش آینده روشن، آیت الله واعظ طبسی در نامه‌ای به دفتر آیت‌الله العظمی خامنه‌ای با اشاره به برکات سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان قم و حضور ایشان در جمع طلاب و نخبگان حوزه، خاطرنشان کرد: بیانات ارزشمند و حکیمانه جناب‌عالی در جمع حوزویان منشوری مهم برای حوزه‌های علمیه است که برنامه‌ریزی دقیق و عمل براساس آنها می‌تواند آینده‌ای درخشان و افق روشنی برای حوزه‌ها ترسیم نماید.

متن نامه رییس حوزه علمیه مشهد به این شرح است: محضر مبارک رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای(مدظله العالی)، با اهدای شایسته‌ترین سلام‌ها و تحیات؛ سفر ده روزه حضرتعالی به استان قم، فصلی پر برکت و اثرگذار برای آن دیار و به‌خصوص حوزه‌های علمیه تشیع رقم زد.

سفری که با استقبال پر شور مردم مؤمن و انقلابی، مراجع معظم، علما و فضلای آن استان همراه شد، بار دیگرخط پر افتخار و باشکوه امامت و امت را پررنگ‌تر از همیشه نمایان کرد و البته دیدار گرم و صمیمی آن رهبر فرزانه و حضور در جمع‌های مختلف حوزویان، به ویژه علما و مراجع معظم تقلید از لحظات زیبا، شیرین و امیدآفرین این سفر بود.

بیانات ارزشمند و حکیمانه جنابعالی در جمع حوزویان منشوری مهم برای حوزه‌های علمیه است که برنامه‌ریزی دقیق و عمل براساس آنها می‌تواند آینده‌ای درخشان و افق روشنی برای حوزه‌ها ترسیم نماید.

اینجانب ضمن سپاس و قدردانی از بذل عنایات حضرتعالی با استعانت از خداوند متعال، عزم راسخ خود و مجموعه شورای برنامه‌ریزی مدیریت حوزه علمیه خراسان به عنوان دومین حوزه جهان تشیع را در تلاش بیش از پیش و مضاعف برای زمینه‌سازی و حرکت در این مسیر، اعلام می‌نمایم.

در جوار مرقد مطهر و مضجع شریف حضرت رضا(علیه آلاف التحیة و الثناء)، طول عمر، سلامتی و دوام برکات و تأییدات وجود شریف را از پیشگاه خداوند متعال مسألت می‌کنم.
"والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته"