داخلی     خبر    
دوره آموزش مهدویت در دانشگاه الزهرا برگزار خواهد شد
  مسئول کانون فرهنگی دانشگاه الزهرا ازبرپایی دوره آموزش مهدویت در قالب طرح دوازدهمین قرن با حضور 140 نفر از دانشجویان این دانشگاه خبر داد.
Share/Save/Bookmark
پنجشنبه ۵ آذر ۱۳۸۸ ساعت ۱۲:۴۴
کد مطلب : 31791
دوره آموزش مهدویت در دانشگاه الزهرا برگزار خواهد شد
 به گزارش آینده روشن، به نقل از شبستان، مرضیه صمصامی، مسئول کانون فرهنگی هنری دانشگاه الزهرا (س) از اجرای طرح دوازدهمین قرن در این دانشگاه خبر داد و در گفت و گویی خبری گفت: دوره آموزش کوتاه‌مدت مهدویت در قالب طرحی با عنوان دوازدهمین قرن طی هشت جلسه دوساعته در این دانشگاه برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: تاکنون چهار جلسه از این دوره به ترتیب با حضور حجج‌الاسلام اباذری، یوسفیان، فؤادیان، سعدی و كفيل مباحث امام مهدی (عج) در قرآن، علایم و شرایط ظهور، آثار و برکات اعتقاد به امام غایب، فلسفه و علل غیبت و انتظار و وظايف منتظران با حضور 140 نفر از دانشجویان دانشگاه الزهرا (س) برگزار شده است.

وی از برگزاری ششمين جلسه این طرح با عنوان شهادت و انتظار با حضور حجت‌الاسلام ماندگاري خبر داد و بیان کرد: جلسه ششم نهم آذر ساعت 13 و 30 دقیقه در سالن مشرق دانشگاه الزهرا(س) برگزار می‌شود. همچنین پس از پایان هر جلسه دانشجویان به مدت نیم ساعت در دوره آموزش وبلاگ‌نویسی مهدوی شرکت می‌کنند.

وی افزود: موضوع مهدویت و غرب و آسیب‌شناسی مهدویت نیز به ترتیب 16 و 23 آذر با حضور حجج‌الاسلام قائم‌مقامی و نصوری در ادامه سلسله مباحث دوره دوازدهمین قرن بررسی می‌شود و شرکت‌کنندگان در پایان طرح گواهی‌ پایان دوره از مرکز تخصصی مهدویت دریافت می‌کنند.

وی برپایی اردوی قم و جمکران و بازدید از مؤسسات و مراکز مهدوی را از دیگر فعالیت‌های کانون مهدوی دانشگاه الزهرا(س) عنوان و خاطرنشان کرد: پپش از این نیز نشست‌هایی مهدوی با حضور استادان مرکز تخصصی مهدویت برگزار شده بود.

مرجع : شبستان