داخلی     خبر    
سومین جشنواره بین المللی خوشنویسی رضوی یزد برگزار می شود
  سومین جشنواره بین المللی خوشنویسی رضوی یزد با اهداف ولایی جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا برگزار می شود.
گزارشگر :
Share/Save/Bookmark
دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵ ساعت ۱۴:۰۸
کد مطلب : 9758
سومین جشنواره بین المللی خوشنویسی رضوی یزد برگزار می شود
به گزارش خبرگزاری آینده روشن، سومین جشنواره بین المللی خوش نویسی رضوی یزد در راستای هدف های جشنواره فرهنگی و هنری امام رضا (ع) در سال پیامبر اعظم برگزار می شود.

بر اساس این گزارش علاقه مندان می توانند در رشته های نستعلیق، شکسته نستعلیق، نسخ و ثلث و با گرایش های غزل آب رحمت مشفق کاشانی؛ قدسیان از عالم بالا صفا آورده اند---مژده میلاد نور حق، رضا آورده اند...، حدیثی از پیامبر؛  ستدفن بضعه منی بارض خراسان ...و بخش آزاد در این جشنواره شرکت کنند.

هم چنین علاقه مندان باید آثار خود را حداکثر تا شنبه 20 آبان ماه سال جاری به نشانی دبیرخانه جشنواره واقع در یزد، خیابان فرخی، کوچه اورژانس کلانتری، انجمن خوش نویسان ایران شعبه یزد با پست الکترونیک info@yrk.ir ارسال نمایند.

در ضوابط این جشنواره نیز امده است: از هر شرکت کننده حداکثر دو اثر پزیرفته می شود، اندازه اثر حداکثر 70*100 و ترجیحا پارسپارتو باشد و به کلیه شرکت کنندگان لوح تقدیر شرکت اعظا خواهد شد.

علاقه مندان می توانند برای گرفتن آگاهی بیش تر، برای شرکت در این جشنواره با شماره تلفن 6269400-351-0098 انجمن خوش نویسان ایران شعبه یزد تماس بگیرند و با به آدرس اینترنتیwww.yrk.ir مراجعه نمایند.

شورای فرهنگ عمومی استانداری یزد، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد و انجمن خوشنویسان ایران شعبه یزد برگزار کننده گان این همایش می باشند.