جانشین فرمانده کل سپاه:

قطعا انتقام شهدایمان را می‌گیریم/ آل سعود بداند، ماندنی نیست

خبرگزاری شبستان , 30 بهمن 1397 ساعت 20:15

آینده روشن- سردار سلامی گفت: رزمندگان سپاه در مقابل مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و دولت‌های عرب مرتجع منطقه ایستاده‌اند و کار آنها، کار ساده ای نیست.


به گزارش آینده روشن سردار سرتیپ پاسدار «حسین سلامی» در مراسم بزرگداشت شهدای حادثه تروریستی جاده خاش زاهدان با بیان اینکه این روزها رایحه شهادت حافظان حریم امنیت  و نوامیس و ملت ایران اسلامی در شهرها و‌ کوچه‌های کشور پیچیده است، گفت:  این شهادت و این واقعه بزرگ بعثتی را در قلب ها ایجاد کرد این واقعه دوباره روح شهادت را در پیکره ملت ما جاری کرد.

 

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: جامعه ما به واسطه شهادت به عزت رسیده است، شهادت منبع عظیم تولید قدرت ما است و به ما عزت می‌بخشد و به ما درس می‌دهد که باید برای پیشرفت و پیروزی در راه خدا بایستیم.

 

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه اگر قدرت روح این شهدا نبود نمی‌توانستیم در مقابل این امواج دشمنی ایستادگی کنیم، عنوان کرد: بنابراین شهادت نشانه قدرت عظیم نهفته در روح و جان ما است.

 

وی تصریح کرد: ما همواره به شهادت افتخار می‌کنیم ، وقتی ملتی مرگ در راه آرمان‌ها را افتخار بداند، شکست نمی‌خورد و شهادت رمز اصلی تسلیم ناپذیری یک ملت است.

 

سردار سلامی تصریح کرد: شهادت این عزیزان نشان داد ما همچنان ایستاده ایم و جوانان ما برای حفاظت از مرزها هزاران کیلومتر هجرت می‌کنند و این نشانه زیبایی است که همچنان نشان می‌دهد پاسداران این نسل از همان نسل پاسداران فداکار هستند، این اتفاق نشان داد لشگر 14 امام حسین(ع) هنوز هم همان لشکر خط شکن لحظه های سخت نبردهای سهمگین هستند.

 

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: هم شهدا هم ملت با هم نشان دادند که روح اسلام، حیاتی قوی در این جامعه دارد و در ادامه آن حرکت ملت در 22 بهمن ماه که همه فرضیه های باطل شیاطین را نابود کرد، نشان داد مردم بهتر و عمیق تر از گذشته با درک و ایمانی آگاهانه موقعیت خطیر اسلام و انقلاب را بیش از هر زمان دیگری درک می‌کنند.

 

وی ادامه داد: معیار این حوادث تروریسم کوچک نیست، بلکه ظهور یک استراتژی و یک تاکتیک خطرناک جهانی است. رزمندگان نیروی زمینی سپاه در مقابل مثلث شوم آمریکا، رژیم صهیونیستی و دولت‌های عرب مرتجع منطقه ایستاده اند و کار آنها، کار ساده ای نیست و امروز آل سعود قلب شرارت در منطقه و جهان است.

 

سردار سلامی اظهار داشت: امروز مرکز ثقل قدرت از دنیای استکبار به دنیای اسلام در حال حابجایی است و جهان آبستن یک حادثه بزرگ به سود اسلام است. وقتی اسلام با پیام‌های آزادیبخش خویش به قدرت می‌رسد، در این حالت قدرت‌ها می‌دانند  اگر در مقابل این موج اسلام نایستند باید از مناطق تحت اشغال خویش عقب بنشینند.

 

وی افزود: امر‌وز اسلام در حال پیشرفت است و تمام پیروزی‌ها و دستاوردهای ما در مقابل انفعال دنیای استکبار به دست آمده است. آنها ضعیف‌تر شده‌اند و امروز آشفته بازاری در دنیای سیاست وجود دارد که موجب درماندگی آنها برای حل کوچک‌ترین مسائل شده است.

 

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد: دشمنان ما امروز به زوال رسیده اند ‌و آنها هر فکری می‌کنند عکس آن اتفاق می‌افتد. فکر می‌کردند مردم ما در مقابل انقلاب می ایستند اما ملت ایران امروز دشمنان را ناامید کرده است.

 

وی تاکید کرد: ما ایستاده‌ایم و شهیدان به ما وفاداری آموختند. ما فرزندان جهاد و شهادتیم. ما دشمنانمان را می‌شکنیم و تصمیم گرفته ایم کار را بکنیم و برای آن برنامه داریم. آل سعود بداند، ماندنی نیست و دشمن بداند ما او را رها نمی‌کنیم. امروز آمریکا هم قافیه را باخته است و دشمنان ما مایوس هستند و شما در حال پیشرفت بی‌اعتنا به دشمن، در حال حرکت رو به جلو هستید.

 

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: هدف دشمن این بود که انقلاب به چهل سالگی نرسد؛ از آن آرزو به این رسیدند که جوانان ما تهاجمی ناجوانمردانه کنند و این، همه‌ی توان دشمن است. شکست دادن قطعی دشمن کار نهایی ما است و صبح پیروزی نزدیک است. ما طرح های‌مان را پیاده‌سازی کرده‌ایم و ‌قطعا انتقام شهدای‌مان را می‌گیریم البته دشمن آنقدر سیلی خورده که این حرکات در برابر آن ناچیز است. ما برای شکست دادن قدرت‌های جهانی برنامه داریم و جنگ ما محدود به یک نقطه نمی‌شود؛ تروریست‌ها که عددی نیستند/.

پایان پیام/141


کد مطلب: 75881

آدرس مطلب: http://bfnews.ir/vdcizvay.t1awv2bcct.html

آينده روشن
  http://bfnews.ir