برگزاری کارگاه آموزشی مسجد و مهدویت در خراسان شمالی

تی نیوز , 5 مرداد 1398 ساعت 15:58

آینده روشن-با هدف غنی سازی فعالیت‌های اوقات فراغت کارگاه آموزشی "مسجد و مهدویت " در خراسان شمالی برگزار شد.برگزاری کارگاه آموزشی مسجد و مهدویت در خراسان شمالی
آینده روشن-با هدف غنی سازی فعالیت‌های اوقات فراغت کارگاه آموزشی "مسجد و مهدویت " در خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش آینده روشن- هاشم شیرازیان مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی گفت: کارگاه آموزشی تخصصی مسجد و مهدویت با هدف غنی سازی فعالیت‌های اوقات فراغت و با حضور ٢٤ مربی خواهر و برادر در مسجد امام حسن عسگری (علیه السلام) بجنورد برگزار شد.

شیرازیان افزود: آموزش‌های تئوری و عملی آشنایی با روش‌های جدید و جذاب در حوزه مهدویت و نشر فرهنگ مهدویت در اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در این کارگاه برای مربیان تشریح شد.

وی عنوان کرد: کارگاه مذکور برنامه‌ای سراسری است که طی تفاهم نامه‌ای که معاونت فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور با بنیاد مهدویت منعقد شده، برگزار شد.

مدیر ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان شمالی به دیگر برنامه‌های غنی سازی برنامه‌های اوقات فراغت کانون‌ها اشاره کرد و تقویت گروه‌های هنری از جمله گروه سرود و تئاتر، پرداختن به آموزش رشته‌های تجسمی و بصیرت افزایی و مهارت آموزی در کنار ارتقاء باور‌های دینی و اعتقادی نوجوانان و جوانان را از موارد مورد توجه در این برنامه‌ها نام برد.

شیرازیان ساماندهی فعالیت‌های اوقات فراغت با ثبت این کلاس‌ها با موضوعات و محور‌های جداگانه و تخصصی فرهنگی هنری و آموزشی و مهارتی و نیز فعالیت‌های اجتماعی در سامانه بچه‌های مسجد و تهیه بانک اطلاعاتی از این فعالیت‌ها را از دیگر اقدامات صورت گرفته برای بهره مندی هرچه بیشتر از ایام فراغت به ویژه در فصل تابستان برشمرد.
انتهای پیام/141


کد مطلب: 76500

آدرس مطلب: http://bfnews.ir/vdchvmnq.23n-vdftt2.html

آينده روشن
  http://bfnews.ir