مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم:

حمایت از کانون های مردمی در گسترش فرهنگ مهدویت ضروری است

خبرگزاری آينده روشن , 16 تير 1391 ساعت 22:16

گزارشگر :

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم با اشاره به نقش کانون هاوتشکل های مردمی در با مقابله با جنگ نرم گفت: حمایت از کانون ها وتشکل های مردمی همچون هیئت وکانون خادم الرضا(علیه السلام) درگسترش فرهنگ مهدویت ضروری است.


 احمد عفتان مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم در حاشیه بازدید از نمایشگاه دودهه بصیرت همراه با ولایت در گفتگو با خبرنگار آینده روشن، با تبریک فرارسیدن دهه مهدویت تصریح گفت: هیئت وکانون خادم الرضا(علیه السلام) از جمله مردمی ترین هیئات و کانون های کشور است که اقدامات خوبی را در خصوص گسترش فرهنگ مهدویت تاکنون به انجام رسانیده است.

وی با تقدیر از زحمات و فعالیت های هیات وکانون خادم الرضا(علیه السلام) افزود: فعالیت های هیئت وکانون خادم الرضا(علیه السلام) حقیقتاً بسیارگسترده است و باتوجه به اینکه علیرغم حجم عظیم فعالیت ها این هیات هیچ باری بردوش دولت نیست در نوع خود بی نظیر است.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان قم افزود: از جمله ویژگی های مهم دیگری که این هیات وکانون را از سایرهیات وکانون ها متمایز کرده، حرکت در مسیرولایت، نزدیکی به علما ومراجع معظم تقلید بدون موضع گیری های گروهی است.

وی اضافه کرد: برهمین اساس هیئت باید مکانی را داشته باشد تافعالیت های خود را گسترش دهد و مسوولین نیز باید در تهیه این مکان به هیات وکانون خادم الرضا(علیه السلام) کمک کنند زیرا فعالیت هایی که به همت این کانون صورت می گیرد به ارتقای سطح فرهنگی جامعه کمک می کند.

عفتان ضمن تقدیر از برنامه های هیات و کانون خادم الرضا(علیه السلام) درخصوص ترویج فرهنگ ازدواج آسان وگسترش فرهنگ مهدویت گفت: اگر مسوولین در تهیه مکانی دارای امکانات به این هیئت وکانون توجه داشته باشند می توان به یقین گفت که فعالیت های هیات وکانون خادم الرضا(علیه السلام) به استان های دیگر وحتی خارج از کشور نیز می تواند تعمیم یابدکه انتظار می رودعلما هم در این زمینه به مسوولین توصیه هایی را داشته باشند.

وی با اشاره به نقش کانون هاوتشکل های مردمی در با مقابله با جنگ نرم خاطرنشان کرد: حمایت از کانون ها وتشکل های مردمی همچون هیئت وکانون خادم الرضا(علیه السلام) درگسترش فرهنگ مهدویت ضروری است.

انتهای پیام/ب/3/48


کد مطلب: 54960

آدرس مطلب: http://bfnews.ir/vdcdzn0k.yt0o96a22y.html

آينده روشن
  http://bfnews.ir